Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

eu imi caut casa de cand am ramas insarcinata. nu gasesc. mi-au placut cateva dar aveau terenul mic. am un teren mare (2000 mp) dar n-am chef sa construiesc si sa trag apa, curent etc pe teren. si uite asa ma uit zilnic dupa casa, si nu vrea sa apara:( e naspa apartamentul in care stam, e din ala "vagon". macar e fainut aranjat. un pic hippie:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am tot citit dar nu am apucat sa scriu ca am amandoi copiii bolnavi...o viroza urata ce a putut lua V....

 

Monica, exudate i-ai facut lui Robi? Sa nu aiba vreun crocobaur pe acolo si sa reactioneze urat....Oricum si noi suntem campioni la viroze, mi-e groaza si cu mersul la gradi....ma gandesc foarte serios ca pe perioada iernii sa nu-l duc....sa vedem.

 

Maddutz, f faina mobila si nu e asa scumpa..ma gandesc ca e lemn masiv. Noi am cautat pentru living ceva si am primit niste scoruri de numa..Ambele bai au mobila de lemn masiv facuta la comanda si am inteles ca aproape 1000 euro e bucata...dar cred ca a exagerat vanzatorul. In Floresti nu stai la casa?

Suzie toate analizele la zi-perfecte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...