Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Easy cumnata ta e blinda,mignona cu ochelari?

Monica, blonda sau blanda? Nici una nici alta:))

 

Cand voiam si eu sa adorm a inceput un grup de barbati sa cante de fericire - a facut Steaua un mic rahatel, hai sa sarbatorim in strada ( cu chestii din alea de fac zgomot) si cand au terminat ei se asflateaza strada... E un vacarm aici - offfff. Si cineva sforaie langa mine cu cearsaful motolit sub el :)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andika, m-ai facut maxim de curioasa ( nu ca n-as fi de fel) cum arata un apt de rockeri....

 

Azi eram in Kaufland la cumparaturi si era o familie cu 2 rockeri la cumparaturi -probabil mama, tata si un copilas de pana intr-un an intr-un carucior purtat si ponosit. Parca erau teleportati din Vama Veche - maieu, bermude, par impletit din ala slunos, amandoi erau fffff tatuati si pe maini si pe picioare, ca dupa ce i-am vazut ( i-am prins din spate si lateral) m-am dus spre carucior sa ma uit daca di copilasul e tatuat.... Nu stiu ce a fost in capul meu, dar asta a fost primul instinct, sa vad daca si -au tatuat si bebicul....era un dulce

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, blonda sau blanda? Nici una nici alta:))

 

Cand voiam si eu sa adorm a inceput un grup de barbati sa cante de fericire - a facut Steaua un mic rahatel, hai sa sarbatorim in strada ( cu chestii din alea de fac zgomot) si cand au terminat ei se asflateaza strada... E un vacarm aici - offfff. Si cineva sforaie langa mine cu cearsaful motolit sub el :)))

Draga de tine...hai ca iti imprumut un strumf sa dormi cu el si pun pariu ca nu iti mai pasa de ceasaful mototolit:*...la mine e liniste si tot nu pot sa dorm... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga de tine...hai ca iti imprumut un strumf sa dormi cu el si pun pariu ca nu iti mai pasa de ceasaful mototolit:*...la mine e liniste si tot nu pot sa dorm...

Andra, pe cel mare sa il stresez un pic sa fuga la tine vorbind-urland ca vrea inapoi la mami :)) Doamne ajuta savrea odata sa vorbeasca, a inceput sa ma stressze si pe mine :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, pe cel mare sa il stresez un pic sa fuga la tine vorbind-urland ca vrea inapoi la mami :)) Doamne ajuta savrea odata sa vorbeasca, a inceput sa ma stressze si pe mine :)

:))mai repede cel mic,desi a inceput sa faca mutre si el daca nu ma vede prin preajma..deas si la baie vine cu mine;))..of of

Cred ca v-am stresat eu prea mult cu vorbitul lui...scuze fetelor:*:*

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, m-ai facut maxim de curioasa ( nu ca n-as fi de fel) cum arata un apt de rockeri....

 

 

al meu arata hippie. :) verde cu portocaliu, cu fluturi pe perdea si stickere cu margarete pe perete, acvariu cu verdeata si pesti portocalii, perdele portocalii, covor verde flocos (parca-i iarba). in rest mobila gen ikea, joasa, maro inchis:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...