Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Cocho, nu, stau in TIneretului..stelisti cred ca sunt peste tot, ieri erau fericiti (la 2 cand cred ca am adormit inca mai cantau) iar de asfaltat vad ca se asfalteaza tot Bucurestiul..mai nou noaptea....mi se pare normal, urmeaza alegeri, e nevoie de bani de campanie, etc si cand te trezesti a doua zi cu asflatul proaspat uiti de ce injurai azi noapte...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

vad ca fot vorbiti de decorari, design etc. Eu sunt afon cand vine vorbe de orice fel de design. Mi-e rusine, dar nu stiu cum sa remediez. Am aranjat casa cum as stiut eu mai bine, dar nu sunt multumita. Voi de unde stiti ce cu ce merge, cum se combina, ce e la moda?

eu cand am timp (cand nu am timp imi fac) ma mai inspir de aici

 

http://www.houzz.com/photos/kitchen

 

poti sa alegi ce stiluri vrei (modern, eclectic, clasic, etc)  - dar hippie nu au :)), poti sa alegi ce camera sau zona de casa vrei (inclusiv camera copilului, forma camerei, mobila mica sau mare, etc) si apoi iti pui imaginatia la treaba, dai o tura prin magazine sa vezi ce poti adapta si .... demarezi....

 

Ma mai uit si la tot felul de seriale (care acum sunt pe TLC si nu mai prind) Million Dollar Decorators, gen Grand Designs (unde experimentezi constructia casei de la prima lopata pana la produsul finit, comprimat in juma de ora, dar cu niste solutii arhitectonice absolut deosebite si speciale)....Ma mai uit si la Million Dollar Listing New York de ex, Flipping Out, etc..peste tot vad case peste case si eu stau intr-un apt micut la et 6 :)))

 

Dupa cum vedeti, la teorie sunt destul de documentata ... :)) cam asa ma documentez si la diete / nutritie dar rezultatul e dezastruos.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Neata....hmmmm...mie portocaliul imi da ceva volum parului...dar m-ai distrat rau cu covorul de "iarba".... [:-)))]  [:-)))]

Nu e din ala sa-ti scoata ochii, ceva spre caramiziu sau morcov (inainte de curatare):-)

 

eu as construi pe terenul de 2000 m...daca te apuci acum, cand o sa aiba Z 2-3 ani termini.....si este si teren mare si iese si cum vrei tu.....orice ai gasi nu va fi adaptat 100% gusturilor si nevoilor tale....

 

Terenul e la 5 km de oras si orice vrem trebe sa ne urcam in masina si sa venim in oras. Si nu imi pot inchipui cum va fi cu Z mai maricel cand va avea prieteni si va vrea ba aici ba acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...