Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

se simte fara sa bagi nasul, gina. si inca cum:)

Uh, m-am linistit, deci nasul meu e sanatos :))

Nu mi s-a intamplat sa simt miros puternic de chimicale, asa cum spuneti voi, doar daca bag nasul in ei simt ceva, dar nu tare.

Noi am luat numai de la Kaufland si Auchan, ca sotul vrea la cutie mare (are el o pasiune deosebita sa colectioneze cutii, cica il ajuta sa se organizeze :))))........ si cam are dreptate uneori, ca si eu le mai folosesc la diverse)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DeeaI, ce falcute areeee!!!

A mea imi pare ca s-a mai schimbat, nu mai este asa.... dovlecel, desi are cute la gat si picioare, s-a lungit, iar obraji are si ea, dar nici pe departe ca mandruta ta [flo2]

Cum sa te abtii sa nu musti din obrajii aia? [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai,DeeaI, ce galusca somnoroasa! :)

Ref. la scuteceala astept si eu totsbots sa vad cum merge. Inseamna ca tre sa comand si linere...mai tre sa.mai incerc si altele ca sa vad care-s mai potrivite. Pop in a incercat vreuna dintre voi? E un sistem diferit, absorbantul se prinde in capse de scutec, nu-i ca buzunarul, si mai are un liner deasupra. Cred ca e cam complicat de montat...reviewuri am vazut bune...

Afar de CB ce sa mai incerc? Litlle lamb parca nu-mi vine, da' poate ma razgandesc.

Mie mi-e groaza de caldurile alea mari din Buc. sa tin copilu in plastic toata ziua si toata noaptea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si acum sa va spun ca prichinduta mea incearca sa mearga de-a busilea. Isi infige ghearele in cearsaf si se impinge cu genunchii, nu reuseste deocamdata decat sa isi puna poponeata la expozitie si cativa milimetri acolo, dar e foarte amuzanta in incercarile ei :)

  

idem si noi, sunt asa scumpi, nu?

 

Neata! E greu da nu ma las, fac si eu cum pot, cu pauze sa-mi trag sufletul.. eu zic c-o sa se vada rezultate. Aveam nevoie de ceva mai dur, si-mi place ideea asta de program pe perioada determinata (deocamdata mi-am propus 2 saptamani, dar programul e de 2 luni, sper sa-l fac pe tot). Am un calendar si bifez in fiecare zi :) Nu de alta, dar ma mai apucasem de sport si inainte, da intr-o zi esti prea ocupat, in alta nu te simti bine, etc... asa stiu ca trebuie sa facin fiecare zi si gata. 

 

Bravo Didi, ce ambitioasa esti!

 

Uite-l pe al meu, cat de cat ca nu de vede tot

 

 

Scumpa foc bebina.

 

 

stati linistite, caci a fost o exceptie! am tot umblat cu ea prin oras ultimele doua zile si, banuiesc, am obosit-o. de obciei doarme in timpul zilei vreo 3-4 somnuri de 40 de minute, iar noaptea doarme bine, de la 21.30-22 la 6.30-8.00 suzie, spuneai ca bb papa doar laptele de inceput, apos. de ce nu incerci sa mulgi laptele apos si sa lasi restul, bebe sa aiba acces doar la el? decat diversificare....zic si eu....

  

Asa I-am sugerat si eu lui Suzie. A zis ca nu prea are timp pt ca il are si pe cel mare.

 

mai degraba telefonul, ca la el ma uit si vad fursecurile voastre si tot felul de minunatii...la tv vad politica si ma minunez ca viitor avem / aveti pentru copiii vostri. Pana nu o sa se fure tot ce e in tara asta si plecam cu totii, nu se lasa politicienii astia de 2 parale.

 

De asta am plecat si noi.

 

 

Auzi? Daca ma pozez si eu, ma poti evalua? Sa-mi spui ca am vreo 65 [alcool]

auzi la Gina, easy- te rog minte-ma si pe mine frumos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...