Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, bratarica o am de la o manastire, avea si o cruciulita si ceva bilute, dar le am dat jos ca erau...de calitate nmai mult decat indoielnica...si mi era frica sa nu le inghita fata, cum tot mozoleste pumnul cu totul. Stiam la un moment dat sa si impletesc bratarele cu model, prin liceu, dar m am lasat. As putea totusi sa ii fac una...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hmm...daca inca nu v-ati petit reciproc, va petesc eu, caci mi se pare ca sunt predestinati bubulinii: calin si miruna [il] [il] [il] [pk] [pk] [pk]

...daca nu, pot concura la titlul de bb michelin [bib] [il]

Deja ma gandeam, Maddutz, ca ai ceva ganduri necurate, cand ai spus de petit, apoi mi am revenit cand ai zus de Calin :))

 

Am o problema: de ceva vreme ma doare in jurul unghiei, spre interior,de la degetul mare, picior stang. Din cauza burtii nu ma puteam uita cum trebuie...tata zicea ca e incarnata, la fel o prietena pedichiurista. Eu ma temeam sa nu fie vreo ciuperca, nu am avut si nu stiu cum se manifesta. Acum. dupa ce mi am facut curatenie in casa, ma intind pe pat si imi amintesc de deget sa il studiez. Apas pe margine sa vad daca e incarnata unghia si...a iesit ceva ce seamana cu puroiul...am strans cu un betisir de urechi...dar nu imi vine a crede. sa fie ciuperca?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deja ma gandeam, Maddutz, ca ai ceva ganduri necurate, cand ai spus de petit, apoi mi am revenit cand ai zus de Calin :))

[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

ai avut emotii ca o petesc pe miruna pentru balerina mea?!!!!! [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce termeni....avulstie partiala si panaritiu...iar trebuie sa ma uit in dex.

 

Deea, sotul meu avea ceva asemanator, gen ciuperca sau nu stiu, a incercat tot felul de variante dar ultima oara i-am luat exoderil (ii face reclama la tv) si e f multumit.

 

Intr-adevar Miruna si Calin sunt micheleni pereche :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...