Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai,DeeaI, ce galusca somnoroasa! :)

Ref. la scuteceala astept si eu totsbots sa vad cum merge. Inseamna ca tre sa comand si linere...mai tre sa.mai incerc si altele ca sa vad care-s mai potrivite. Pop in a incercat vreuna dintre voi? E un sistem diferit, absorbantul se prinde in capse de scutec, nu-i ca buzunarul, si mai are un liner deasupra. Cred ca e cam complicat de montat...reviewuri am vazut bune...

Afar de CB ce sa mai incerc? Litlle lamb parca nu-mi vine, da' poate ma razgandesc.

Mie mi-e groaza de caldurile alea mari din Buc. sa tin copilu in plastic toata ziua si toata noaptea...

mes. eu am incercat CB,  bababoo, little lamb (astea cu buzunar). pop in si totsbots (fara buzunar).  mie imi plac alea cu buzunar, ca materialul care atinge fundul nu ramane umed. la alealalte da (nu stiam ca trebe liner), fara liner sta copilul in pis. mi se par mai practice cele cu buzunar, decat sa am si gandul linerului. e o alta cheltuiala, un alt strat, sa tin minte sa iau, etc. cand trecem la solide o sa iau, dar pana atunci macar ma obisnuiesc cu scuteceala.:)

din cele cu buzunar: mi-a placut CB, absoarbe bine si se aseaza bine. bababoo iarasi absoarbe bine, dar nu se aseaza asa bine pe al meu copil. little lambul e acum pe el pt prima data si nu stiu inca cum absoarbe, dar e mult mai subtire ca CB (daca si absoarbe bine, e un mare avantaj).

pop in-ul nu e complicat de montat, e insa diferit de restul. e destul de voluminos si are 3 elastice la picior (mi se pare mult): 2 la partea exterioara, si una la absorbantul mare. iti fac o poza daca vrei. spune-mi.

deci: ca si absorbtie CB, ca si volum LL, ca si imprimeuri bababoo (toate cu buzunar). sa vad LL cat tine si daca e ok, trec pe el. pt mine conteaza mult cat e de voluminos pachetul, ca nu intra hainele pe el:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, aici vorbim despre orice. Am inteles ca fumezi, stim ca nu e bine. Io le mai trag acum. Vreau sa stiu daca Zoard ia bine in greutate? Ca mie imi e si de astta, iti dai seama...

la 4 luni si 2 sapt avea fix 8 kg. eu zic ca e destul de grasun:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...