Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Of cu scutecele voastre, ma puneti si pd mine pe ganduri.

Spiritul de turma? [soricel]

Eu am mai zis: e trendy sa speli kk [alcool]

Atata vreme cat bb e ok, are c--ul curat, neiritat, neoparit, am lucruri mai bune de facut cu timpul meu, dar no (he he), suntem cu totii diferiti, vorba reclamei [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi cum mai sunteti cu operatia (cezarienele, desigur), uterul? Va simtiti ok, dureri, ceva?

Eu mai am uneori dureri usoare, ca la inceputul inceputului de ciclu, dar trec repede. Azi insa m-am cam simtit umflata la burta, atat de [batcap] sunt ca nici nu-mi (mai) pot da seama daca-s balonata sau o fi altceva. Am mancat pepene galben, dar nu prea mult, de la el sa fie? E adevarat ca si Maria azi a facut kk foarte moale, a intrat in pampers aproape tot.

 

Parca as merge la un control, mai ales eco, din cauza uterului fibromatos, ma tem sa nu creasca vreun gargaune pe acolo (ambele surori operate pentru asta [fri] )

 

Mi-e si frica sa mai iau pepene, fie el verde sau alte culori......... of, si nici prune nu o sa pot manca atata vreme cat alaptez, astea ma baloneaza sigur [alcool] , deci o vor influenta si pe Maria.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, cred ca fiecare dintre noi am decis din unumite motive sa folosim scutece textile, nu din spirit de turma. Asa cum nici alaptatul la san nu cred ca e din spirit de turma, ci e dragoste si afectiune pt puiul nostru, plus incercarea de a ii oferi ce e mai bun, in masura posibilitatilor. Eu oricum slapam bodyuri de kk destul de des cand foloseam pampers...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta ca deciziile pe care le luam, mai ales in ceea ce-i priveste pe bebelusii nostri, nu le luam din spirit de turma, ci fiecare are propriile motive, asa cum ai spus si tu.

Imi cer scuze, mamici utilizatoare de scutece textile, daca v-am suparat [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...