Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Oau ce beblusi dolofanei! Numai buni de rontait;

Monica poate baietelul tau din cauza aerosolilor ii curge nasucul. Eu cred ca e un lucru bun ca se elibereaza de mucozitati. 

Didi m-am uitat si eu putin la link-urile puse de tine. Esti foarte tare ce sa zic , daca poti face asa ceva la cateva luni dupa ce ai nascut. Eu am fost la fitness o perioada si era destul de intensiv antrenamentul. Nu rezistam fara o sticla de apa de 500ml  intr-o ora. Dar antrenamentul asta mi se pare muuuuult mai intensiv. Ma gandeam ca asa ceva se face doar daca faci regulat ceva sport inainte sa te apuci. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare fetelor!

Deci, oficial, nu mai pooott!!!!

Abia astept sa treaca nunta si botezul. M- am saturat de alergat in toate partile, de neamur, toata lumea vrea sa vada fata, bineinteles de la mine din brate sau dim carucior, nu i-am lasat sa o plimbe de la unul la altul cum ar fi vrut, sper sa ma tin tare in continuare.

Sara e cam data peste cap deja cu programul, e super obosita si nu reuseste sa doarma si plange saracuta, niciodata nu a plans asa tare ca acum.

Incepusem cu diversificarea, dar din cauza nebuniei de zilele astea am mai amanat pana dupa nunta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema tu parca intrebasei de tigari...eu fumez normal, la fel de mult ca si pana acum si Sara nu protesteaza.

Eu am mancat pepene verde la greu si nu avem nimic, dar la noi nu prea mai merge alaptatul, bagam lp la greu in ultimul timp. De aia am si trecut la diversificare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, eu cand nu aveam multe scutece spalam si cu hainutele ei. Acum spal doar scutecele, ca pun ce am folosit in 24 de ore.

 

Bujor, nu cred ca are rost sa zic ca nu miros...eu le clatesc dupa ce le dau jos de pe bb...am inteles ca este in dm ceva sapun special, cu 4 lei, care scoate toate petele...eu nu l am gasit, dm ul nostru e tare micut... Dar dupa ce le clatesc, le depozitez intr o galeata cu capac. deci nu pute in casa deloc. e drept, miros cand le bag in masina a pipi, dar asta e 1 min pe zi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani bebelusi fumosi !

 

Arrya , eu sunt in Mamaia !

Eu folosesc scutece Huggies , nu miros a chimicale , cele se la Pampers miros rare , inclusiv cerceaful pe care doarme mirosea :(

 

Mes , daca vezi ca plange , dai san la decolare si aterizare , eu asa am facut pentru a nu i se înfunda urechile .

 

Am prins o vreme la mare ... :(

 

Alex , cum esti ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ce ma deranjeaza (deranjau) pe mine absorbantele, de aia m-as gandi. Si faceti sa para simplu, si neputuros... deci cum e cu mirosul?

la noi nu pute kk. cand ii dau jos scutecul, dau cu dushul si se duce grosul (vorba vine, ca e apos scaunul), si am un saculet de depozitare cu fermoar, in care le adun pana la spalare. cand o fi sa miroasa, sunt niste linere de hartie care se arunca in wc cu totu cu kk. si ce ramane pe langa, nu e mare branza:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi divortam???

Balerina ne rupe sufletul de la o varsta asa frageda???

Sa mai ai incredere in femei!

nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

jucam rolul petitoarei [:-)))] o peteam pe miruna pentru calin si pe calin pentru miruna!

hmmm...poza cu filip pe cand vedem?! [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...