Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi noapte bebe s a trezit la 2, 4, 6, 7. Acum ma chinui sa o adorm....  De obicei se trezeste la 4 si la 6. Sper sa fie mai linistita restul zilei, ca doar azi face 4 luni.....

Si bb meu are un program noaptea cu trezire din 2 in 2 , bine ca acum doarme, eu care trageam speranțe ca atunci când mai creste sa doarmă mai mult noaptea fără treziri asa dese vai de mine ce ma mai așteaptă [alcool] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani sarbatoritilor zilei! [deziuata] [deziuata] [deziuata]

balerina mea a dormit de ieri de la ora 5 dupa masa pana azi la ora 8, cu o pauza de papa pe la ora 21 (in somn), la 24 schimbat/papat/adormit si la 6.30 papat (adormita). la 8 trezirea de la 9 iar doarme (dar, vad ca are somnul agitat acum)! [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor

 

la multi ani sarbatoritilor Matei,Stefania si bb Silvia(scuze Silvia dar am un lapsus nu stiu cum se numeste bb tau)

 

New Arrya si alte purtarete de sling cu inele HELPPPPPPP

nu vreau sa renunt la sling, imi place de mor, DAR Andrei sta intr-o parte, ba roade inelele, si cand le infasor cu coada si nu mai are ce roade se lasa in partea opusa si parca e beat, in loc sa stea drept sta stramb

cum sa-l fac sa stea drept??? [portb]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani sarbatoritilor zilei! [deziuata] [deziuata] [deziuata]

balerina mea a dormit de ieri de la ora 5 dupa masa pana azi la ora 8, cu o pauza de papa pe la ora 21 (in somn), la 24 schimbat/papat/adormit si la 6.30 papat (adormita). la 8 trezirea de la 9 iar doarme (dar, vad ca are somnul agitat acum)! [fal]

Wow sigur e a ta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...