Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Suzieq, imi pare rau de faptul ca esti stressata, cu baietii si vecinul. Eu cred ca am uitat ce iti face vecinul....parca Andika era cu vecini recalcitranti.. al tau ce face?

 

Easy, il deranjeaza prezenta noastra deasupra lui....ca alearga V prin casa, ca aspiram, ca spalam rufe...etc E un reclacitrant si alcoolic...striga dupa noi pe scara, pe geam....ne bate in teava etc Oricumn nu e un mediu placut pt a-ti creste copiii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, il deranjeaza prezenta noastra deasupra lui....ca alearga V prin casa, ca aspiram, ca spalam rufe...etc E un reclacitrant si alcoolic...striga dupa noi pe scara, pe geam....ne bate in teava etc Oricumn nu e un mediu placut pt a-ti creste copiii...

hmmmmm, iti spun din experienta celui care sta dedesubt ca e nasol sa fie zgomot deasupra ta...si la noi s-a lasat cu plangeri penale....din partea lor, desi la 2 noaptea pana dimineata fac maratoane pe tocuri prin casa (mama si fiica) si au un pechinez isteric care latra incontinuu cat timp nu e nimeni acasa (adica toata ziua pana la 2 noaptea cand se intorc femeile)....daca nu sunt cele de mai sus e muzica data la maxim....eu sunt mai indiferenta pt ca nu sunt atat de sensibila, dar sotul meu care are un auz perfect (iti poate spune ce se vorbeste la o masa aflata la 1 km departare) e saracul inebunit ca nu se poate nicicand odihni....culmea, normal ca am incercat cu frumosul, cu uratul, cu orice, si tot el a primit plangere penala ca se simt amenintate...cel mai mult il dispera cainele isteric....a chemat de 10 ori politia sa constate, astia sunau la usa, cainele nu se oprea dar nici nu deschidea singur usa,...era ca in filemele cu prosti....acum am inteles ca au gasit o solutie (dupa 2 ani), au o zgarda cu impulsuri electrice daca latra...culmea e ca nu sunt proprietare, sunt chiriase fara acte, tevatura....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai new, bujor si miha 74 (mai e cineva din cluj?!), daca aveti chef putem pune de o intalnire. unde vreti. eu prefer in cursul zilei (pana in ora 4). de preferat o zi calduroasa, caci va voi tine eu de umbra [batcap]

 

easy, new, multumim de aprecieri [flo2]  new, da, are ochi albastri.

si Poca! Putem s-o astetam si pe ea.

 

gina, citeam ieri ca mihai nu papa carnita si ca e de-a lu' new...in cazul asta, new mai ai inca unul ratacit pe la mine....dar nu ma stresez...mai nou a inceput sa puna kg pe el, dar nu stiu de la ce...cred ca de la aerul asta cald:P

carnea nu-i responsabila de ingrasat. Eu sunt un exemplu. De aceea funcioneaza dietele pe baza de proteine. La mine dulciurile-s prblema.

 

nu-ti fa probleme cu vorbitul, auzisem ca majoritatea copiilor crescuti in medii bilingve vorbesc mai tarziu.. va vorbi mai tarziu dar va sti direct 2 limbi :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioooi, ce balerina frumoasa... si cu par :))) o dulce, Maddutz :)

 

Am venit si noi de la vaccin, piticoata a fost viteaza, nu a scartait decat putin cand i-a bagat acul, apoi a dormit cat ne-am mai plimbat noi putin si pana acasa, ar mai fi dormit, dar s-a trezit cand am scos-o din wrap.

 

Easy, ai fost pe aproape, are 62 cm si 6.400 kg, explicabila diferenta fata de estimarea ta pt ca stim doar ca la camera arătăm cu cateva kg in plus, in cazul ei au fost grame :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si Poca! Putem s-o astetam si pe ea.

 

carnea nu-i responsabila de ingrasat. Eu sunt un exemplu. De aceea funcioneaza dietele pe baza de proteine. La mine dulciurile-s prblema.

 

nu-ti fa probleme cu vorbitul, auzisem ca majoritatea copiilor crescuti in medii bilingve vorbesc mai tarziu.. va vorbi mai tarziu dar va sti direct 2 limbi :)

Andreas nu mananca nici ciocolata sau alte dulciuri, de prajituri nici nu se pune vorba...chupa-chups, mentos si biscuiti cu cocos;))....cam atat....si mancare normala fara carne....

 

pupe-l mama de geniu...2 limbi + semnele cu care il tot stresez;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...