Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Camcris, eu am wrap tesut si este dintr-un material foarte ok, subtire. De transpirat tot transpiram la cele 30+ grade din ultimul timp, e inevitabil indiferent de ce sistem ar fi. Fata transpira insa doar pe burtica unde sta lipită de mine si zic eu ca e doar din cauza ca transpir eu, pe spate unde vine wrapul o scot mereu uscata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineața fetelor [flo]

foarte vorbărețe sunteți, abia tine omul pasul cu voi la citit, când sa mai scriu constat ca am de recuperat pagini întregi

Sa tot discutat despre sling cu inele, wrap, eu folosesc un marsupiu mai rar dar transpira bebe in el si nu sunt mulțumita, ma tot bate gândul sa il schimb , de sling îmi este frica sa nu cada copilul din el  [fri] iar de wrap mi se pare prea gros pentru vara, voi ce ma sfătuiți sa cumpăr și de unde, bb meu are in jur de 6kg si 3 luni

 

La multi ani  [bib]  de  silvia, aida si stefiana !!!

 

[flo]

nu cade din sling:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor

 

la multi ani sarbatoritilor Matei,Stefania si bb Silvia(scuze Silvia dar am un lapsus nu stiu cum se numeste bb tau)

 

New Arrya si alte purtarete de sling cu inele HELPPPPPPP

nu vreau sa renunt la sling, imi place de mor, DAR Andrei sta intr-o parte, ba roade inelele, si cand le infasor cu coada si nu mai are ce roade se lasa in partea opusa si parca e beat, in loc sa stea drept sta stramb

cum sa-l fac sa stea drept??? [portb]

meey, aceeasi problema o am si eu. tot bateam din gura in stanga si in dreapta. inca n-am gasit rezolvare, asa ca astept cu interes daca-ti raspunde cineva ceva.:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefiana, a mea doarme putin si des in timpul zilei, iar puţinul acela il doarme iepureste, mai deschide un ochi sa vada e singura, sau sunt tot acolo unde m-a lasat, adica langa ea :) daca nu ma vede, riposteaza. Pe la prânz insa are mai nou o repriza de somn mai lunga, de vreo 2 ore, uneori si mai mult, dar numai daca sunt langa ea reuseste performanta asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si acum sa va spun ca prichinduta mea incearca sa mearga de-a busilea. Isi infige ghearele in cearsaf si se impinge cu genunchii, nu reuseste deocamdata decat sa isi puna poponeata la expozitie si cativa milimetri acolo, dar e foarte amuzanta in incercarile ei :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata... Didinela, cum merge Insanity?

 

Neata! E greu da nu ma las, fac si eu cum pot, cu pauze sa-mi trag sufletul.. eu zic c-o sa se vada rezultate. Aveam nevoie de ceva mai dur, si-mi place ideea asta de program pe perioada determinata (deocamdata mi-am propus 2 saptamani, dar programul e de 2 luni, sper sa-l fac pe tot). Am un calendar si bifez in fiecare zi :)

 

Nu de alta, dar ma mai apucasem de sport si inainte, da intr-o zi esti prea ocupat, in alta nu te simti bine, etc... asa stiu ca trebuie sa facin fiecare zi si gata.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...