Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mi-am adus aminte ce am vrut sa va intreb azi dimineata :) se discuta la un moment dat de scaune de masa.. de care aveti? vreau si eu unul mic-mic-mic

New, eu am unul mare care se pliaza si nici atunci nu e mic-mic, e ditamai hardughia:p...mi-e frica de cele mici care se fixeaza pe scaunul de la masa pt ca cel mic nu sta drept ci se mai uita in jur si aveau eu impresia ca se duce in cap cu toate...droburi de sare de-ale mele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-am adus aminte ce am vrut sa va intreb azi dimineata :) se discuta la un moment dat de scaune de masa.. de care aveti? vreau si eu unul mic-mic-mic

Inainte de mic mic mic, trebuie sa fie safe safe safe :)

Eu am de la Mihai, Primii pasi, cred ca din Auchan. Nu spun cat l-a studiat si "probat" sotul, mai avea putin si se urca in el, sa vada cat e de stabil [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Buna dimineata ,

 

Andra , baia am facut-o inainte de a trebui sa fac si o baie pentru tine :(

Nu te întrista, găsesc eu o soluție sa fac o baie si pentru tine :)

Stai linistita Sim, am fost si noi pana la mare intr-o excurside de o zi..mai mult am stat in trafic si apoi sa cautam loc de parcare, loc sa pun un amarat de prosop pe o plaja minuscula, dar tot m-am aruncat in mare..din amintirile mele de prin tara trebuia sa fie acceptbila temperatura apei, dar asta se simte ca e muuuuult mai rece asa ca astept cu bratele deschise o raceala...

 

Emaaimee, si mie mi-ar fi placut sa il invat ambele inainte de a merge la gradi, dar se pare ca e blocat si nu vrea sa vorbeasca nici una...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...