Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Camcris, eu am wrap tesut si este dintr-un material foarte ok, subțire. De transpirat tot transpiram la cele 30+ grade din ultimul timp, e inevitabil indiferent de ce sistem ar fi. Fata transpira insa doar pe burtica unde sta lipită de mine si zic eu ca e doar din cauza ca transpir eu, pe spate unde vine wrapul o scot mereu uscata

 

de unde l ai cumpărat si cat a costat?

pe mine ma tentează  wrap tesut curcubeu costa 159 lei ce părere ai despre el?

 
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

de unde l ai cumpărat si cat a costat?

pe mine ma tentează wrap tesut curcubeu costa 159 lei ce părere ai despre el?

Nu l-am cumparat, l-am primit, pitica mea este a 3-a purtata in el :) seamana cu curcubeul de la poarta-ma din ce vad eu in poze, pare subtire materialul, iar ca pret mi se pare ok

Poate alte fete stiu mai multe?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt urari, fetelor!

 

Maddutz, mie nu imi vine a crede cat doarme balerina ta. A mea nu e fana somn. Bine ca doarme noaptea, desi se trezeste mai des sau mai rar..... ziua e prapad, maxim 4 reprize a cate 30 min.

stati linistite, caci a fost o exceptie! am tot umblat cu ea prin oras ultimele doua zile si, banuiesc, am obosit-o. de obciei doarme in timpul zilei vreo 3-4 somnuri de 40 de minute, iar noaptea doarme bine, de la 21.30-22 la 6.30-8.00

 

suzie, spuneai ca bb papa doar laptele de inceput, apos. de ce nu incerci sa mulgi laptele apos si sa lasi restul, bebe sa aiba acces doar la el? decat diversificare....zic si eu....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani sarbatoritilor zilei! [deziuata] [deziuata] [deziuata]

balerina mea a dormit de ieri de la ora 5 dupa masa pana azi la ora 8, cu o pauza de papa pe la ora 21 (in somn), la 24 schimbat/papat/adormit si la 6.30 papat (adormita). la 8 trezirea de la 9 iar doarme (dar, vad ca are somnul agitat acum)! [fal]

Maddutz, i-ai transmis  cumva ca mami are un obiectiv de atins sa vada tot House of Cards si ea te ajuta cum poate sa iti atingi obiectivul? Ce spirit de echipa are de mica :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

silvia, ce dulciiiiiiiica! ce i-as rontai manutele ei grasute si falcutele! [il] [il] [il]

 

...bebelusii astia, vad eu, ne starnesc instincte canibalice! [:-)))]

Maddutz, nu cumva ti-e foame? [:-)))]

Eu am ajuns la 78.4 kg (de la 84.4).....stand pe canapea nemancata :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...