Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Vin si eu cu update la micul nostru "razboi cu tziztzi".

Mai intai multu, feletor, pentru sfaturi si idei. Am pus in practica aseara si azi. Nu e chiar greva, e greva japoneza :) adica mananca dar altfel ca pana acum.

A mancat azi noapte la 2 ore, poate si mai des, ca am pierdut sirul la un moment dat. Am luat-o in pat cu mine. S-a trezit vesela nevoie mare, dar nu mai voia sa suga culcat. Am mai distras-o eu cu diverse trick -uri si pana la urma a mancat normal, cum manca de obicei...

Ati avut dreptate toate, daca nu vrea nu pot s-o oblig. Dimineata am vrut sa-i mai dau ce am scos dupa ea cu pompa, nu a vrut si pace buna!

Asta e, sunt multumita acum si asa, numai sa manance...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ema, ce rotunjoara ai si tu! :)

 

Ah, cafeaaaa! O sa am nevoie si eu azi!

Neata!

Baby, hai cu tableta aia! :)

Alex, ma tot gandesc la tine, voiam sa te mai intreb si pe tine cum mai sunteti, ziceai si tu ca Alexander a avut o vreme cand manca mai putin, cum ati facut pana la urma?

Mai voiam sa zic cate ceva , aaa , Deea, sa ai o zi cum nu se poate mai frumoasa si mai happy! Zen, ca voi tre sa va simtiti bine! Daca voi sunteti bine, toate vor fi bine, inclusiv invitatii multumiti..[pup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ce frumoasa e, Stefi :) [flo2]

Si are parul negru......... a mea nici negru nu l-a vrut (desi la nastere il avea mai inchis), nici des, nici mare....... o cheliuta :)))

Gina, zici ca mai creste parul?!

La mine e cam aceeasi situatie, plus chelia de la frecat de pat :)) plus ca a inceput sa i se rareascca si ala de era... si-i creste un pufusor blooond :)) Eu am fost bretonata de la nastere cu par negru, si acuma sunt f happy cu parul meu, al meu sot a fost chelios bb si apoi blond. Acu are par negru negru si nu-i chel ...Sunt curioasa miss ce o alege si cat dureaza pana se decide sa-i creasca si ei par...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama masii .......

Asa mai ziceam si eu uneori....... pana l-am auzit pe Mihai: ma-sa ma-sii de teaba (treaba) [batcap]

 De atunci sunt atenta la ce-mi iese din gura, ca am spionul care inregistreaza tot [:-)))]

 

No (daca-s din Ardeal...), indemnizatia nu vine pana in septembrie...Ieri am fost sunata de la primarie

Si abia acum te anunta? Daca nu aveai alt venit, mureai de foame pana catadicseau sa miste hartiile [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, zici ca mai creste parul?!

La mine e cam aceeasi situatie, plus chelia de la frecat de pat :)) plus ca a inceput sa i se rareascca si ala de era... si-i creste un pufusor blooond :)) Eu am fost bretonata de la nastere cu par negru, si acuma sunt f happy cu parul meu, al meu sot a fost chelios bb si apoi blond. Acu are par negru negru si nu-i chel ...Sunt curioasa miss ce o alege si cat dureaza pana se decide sa-i creasca si ei par...

;)) poate se hotaraste la roscat;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A mancat azi noapte la 2 ore, poate si mai des, ......

Aoelu, biata de tine......  nu dormi in picioare azi?

 

Gina, zici ca mai creste parul?!

La mine e cam aceeasi situatie, plus chelia de la frecat de pat :)) plus ca a inceput sa i se rareascca si ala de era... si-i creste un pufusor blooond :)) Eu am fost bretonata de la nastere cu par negru, si acuma sunt f happy cu parul meu, al meu sot a fost chelios bb si apoi blond. Acu are par negru negru si nu-i chel ...Sunt curioasa miss ce o alege si cat dureaza pana se decide sa-i creasca si ei par...

Tre' sa creasca pana la urma, nu? [batcap]

Ala de era se rareste, de fapt cade tot, ca os a creasca altul.

Si al meu sot se lauda ca era blond sadea cand era mic, iar acum il are negru...... al meu nici vopsit nu iese asa  [alcool]

Maria la nastere parca il avea mai negrut, dar asta nou, care a inceput binisor sa creasca, este saten spre blondut (asa e al meu, saten deschis........ exceptand milionul de fire albe [smulgpar] ). Eu as vrea ca macar ea sa-l aiba negru ca tati, ca eu mor dupa parul negru.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

;)) poate se hotaraste la roscat;)

:)) ce-ar fi?! Ca si eu si tat-su avem feblete la roscate (eu doar la par :)) ) Nu mi-ar parea rau, dar nu cred ca are de unde nici macar un fir. Asa, blond, tot ar mai fi de la bunicu-meu care era blond blond cu ochi albastri. Deh, n-a semanat niciun copil cu el ci cu bunica-mea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoelu, biata de tine...... nu dormi in picioare azi?

 

Tre' sa creasca pana la urma, nu? [batcap]

Ala de era se rareste, de fapt cade tot, ca os a creasca altul.

Si al meu sot se lauda ca era blond sadea cand era mic, iar acum il are negru...... al meu nici vopsit nu iese asa [alcool]

Maria la nastere parca il avea mai negrut, dar asta nou, care a inceput binisor sa creasca, este saten spre blondut (asa e al meu, saten deschis........ exceptand milionul de fire albe [smulgpar] ). Eu as vrea ca macar ea sa-l aiba negru ca tati, ca eu mor dupa parul negru.

:)) eu (si) de-aia l-am luat pe al meu de sotz, pt parul negru si cret (desi scurt nu prea are haz...)

Aaa, si, da, mor de somn, da sunt happy ca mananca mica mea :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)) eu (si) de-aia l-am luat pe al meu de sotz, pt parul negru si cret

Daa, un talent demn de luat in seama [:-)))]

Mai stiu eu una care s-a dus la facultatea viitorului potential sot sa vada notele, ca voia un tata destept pentru urmasii ei/lor  [alcool]   [:-)))]  (nu eu, ca sotul a terminat facultatea ....... in mileniul trecut [batcap] ).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!

Noi am terminat cu botezul, acum sunt la coafor sa ma aranjez pt nunta.

Sara a fost extraordinar de cuminte...a gangurit; a ras cu nasii; s-a strambat la mine in toate felurile. Nu a plans nici macar cand a bagat-o in apa, numai la imbracat s-a matait ca nu ii placea sa stea pe spate. Si eu aveam asa niste emotii pt ea ca o sa planga si o sa se chinuie...

Cum a ajuns acasa a papat si a si adormit...era franta de oboseala.

Acum mai ramane stresul de la cununie si restaurant. Sper sa scap tot asa usor.

Multumesc mult fetelor de urari!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...