Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Maddutz

Am si eu nevoie de un sfat ,

Il alăptat pe Andrei si a adormit cu sanul in gurita , deodată a inceput sa trebure cu tot corpul tare , l-am luat in brate si a-a oprit , iar ieri la fel , il alaptam , era adormit si a inceput sa tremure din cap si manute , l-am mângâiat si S-a oprit .reflexele i-au fost controlate si la naștere si de foi pediatrii si era ok . Am citit pe net , m-am si îngrozit si nici înțeles nimic ...

 

Atoshik , multă sănătate , sa treaca repede !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata,

 

Athosika, sa treaca fuga fuguta bubitele

Gina, a mea tot isi mai baga pumnii in gura sau isi morsocaie degetele, n-as spune ca are preferinte pt unul anume, de obicei baga la gramada,rar doar degetul mare. Eu o las, nu stiu de ce am eu un pitic ca,daca i le-as scoate mereu sau as incerca sa o dezvat, mai rau as face

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atoshik, insanatosire grabnica!

Deea, felicitari pentru botez si casa de piatra!

Nu esti singurica [grup] , numai ca eu am doi de care sa ma ocup, iae Mihai ma solicita cat 4 Marii.

Asa si la noi, Ana Maria scoate untul din mine [flu] , Andrei e cumintel.

 

Maddutz, pe aici suntem, dar vina o poarta caldura asta,care pe mine ma termina...daca iti zic ce medicatie de baza are gp-ul meu mori de ras...pt orice boala 2paracetamoale;p la 6 ore:))) si culmea ca functioneaza, dar cred ca ficatul mi-e franjuri;))...la copii numai paracetamol sau cv pe baza de ibuprofen...

Am impresia ca toti medicii de familie din Uk sunt asa, considera paracetamolul ca fiind panaceu  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem bine dar Robi a facut pneumonie.Intr.o zi i.a trecut.Maine voi lua legatura cu un homeopat.

Greu la mare cu 2 copii si mama cu figuri de domnisoara.

Emma esti adorabila iar Oana e superba.Mima e perfecta.Noi vom mai veni la mare.Sper sa ne vedem iar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa sa va zic bomba.

New fata a luat in greutate dublu adica 260 gr intr.o saptamana sau mai putin.I.a priit fff mult aerul de nare.A dormit bine si a mancat.

Dar Robi desi era bolnav era nazdravan.Era sa darame cortul vecinilor si al nostru.Ne.am facut niste prieteni deosebiti.Sper ca si pe tine Emma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete multumesc pt urari de bine si ca v.ati gandit la noi.Robi e ok ca am fost la control.Dar tot nu ma impac cu ideea ca e asa sensibil la viroze respiratorii.

Dea sper ca ti.a iesit si nunta asa cum ti.ai dorit.

Mary eu demult voiam sa comentez la posturile tale dar nu apuc.Multumesc pt ganduri si ca ai alta abordare a lucrurilor mai spirituala.Sfaturile tale sunt mereu binevenite.

Baby hai odata cu tableta.

Ana daca citesti poate imi dai numele homeopatului vostru daca e din Bucuresti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...