Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aida, ca sa nu ratezi nimic, poti ss ne pui aici poze cu tine cu parul matasos....nu o sa iteleg niciodata de ce femeile isi doresc ce nu au...as da oricand parul <matasos> cum ii spuneti voi, <lins> cum ii spun eu, pe niste bucle ondulate... Si sanii mei cupa E- F pe un A sanatos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste... toata lumea e la gratar?

Acum ne-am intors, am culcat copiii, Mihai era frant, am spus doua fraze din poveste si a capitulat :))

 

nu o sa iteleg niciodata de ce femeile isi doresc ce nu au...as da oricand parul <matasos> cum ii spuneti voi, <lins> cum ii spun eu, pe niste bucle ondulate... Si sanii mei cupa E- F pe un A sanatos

Easy, nu stii cum e: fiecare isi doreste ce nu are [batcap]

Parul si eu mi l-as fi dorit mai drept de la mama, dar........ nu e nici cret, dupa baie parca se zbarleste/increteste fiecare fir in parte si are un volum.... iar dupa vreo doua zile, cand s emai ingrasa, ii mai scade volumul si raman ceva onduleuri (daca e mai lung), insa ....... nu ca la coafor [alcool]

Nu m-am stresat niciodata sa il indrept, desi imi place mai mult cu el drept.

Sanii............ acum am C si mi-e dor de B-ul meu....... am o punga de sutiene care nu-mi vin, dar nici nu ma-ndur sa le dau, pentru ca trag sperante sa ma intorc la B dupa ce o intarc pe Maria.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...