Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si nu-ti vine sa rontai televizorul? [soricel]

mai degraba telefonul, ca la el ma uit si vad fursecurile voastre si tot felul de minunatii...la tv vad politica si ma minunez ca viitor avem / aveti pentru copiii vostri. Pana nu o sa se fure tot ce e in tara asta si plecam cu totii, nu se lasa politicienii astia de 2 parale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, nu mai bine ii desfiintam noi pe ei, ii punem in containere si-i trimitem in Siberia? [pk]

Spune bine sotul meu: sa existe pe buletinul de vot si optiuni gen: niciunul sau desfiintarea actualei clase politice.......... ar avea niste surprize de proportii!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, noi nu am mai ajuns pe la doctora de cand a plecat sotul, de mai bine de doua luni, doar ce ne mai viziteaza asistenta.

M-as duce, dar iar ma streseaza cu sucuri si blabla-uri, degeaba-i spun parerea mea [batcap]

Bine, si surorile mele ma streseaza pe aceeasi tema, cica..... sa-si formeze gusturile [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Beau si io cafeaua cu voi, am servit fursecuri f bune. Io si fumez o tigara. Andika si Deea cu bb Sara, voi parca alaptati si mai pacatuiati, nu?

De cand cu stressul cu pasaportul am mai tras cateva. Btww, noi amplecat vineri si noi am luat pasaportul joi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...