Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Maddutz, New, unde se depune dosarul de indemnizatie? Nu stiti si prigramul?

 

Si pt toata lumea: in dosar este o sectiune cu perioada lycrata in 12 luni anterior nasterii. Voi ati pus 12 luni pana in ziua anterioara nasterii? Suna ciudat da in adeverinta nu le-a trebuit decat 11 luni anterior prima fiind luna nasterii, si formularea era identica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare fetelor!

Am reusit sa recuperez desi azi am fost cam intoarsa pe dos...legat de soacre...ieri mi-am luat liber si am mers la cumparaturi singura si am lasat priticii cu sotul(dansa dormea)...nici bine nu am ajuns ca ma suna mr. sa vin urgenta ca cel mic plangea si nu-l putea opri si ca s-a certat cu maica-sa...azi am aflat motivul..ea a venit sa-l ia pe cel mic sa-l opreasca din plans ca sa nu pateasca cv..."nu ne ajunge un handicapat in familie(se referea la cel mare cu vorbitul lui)?"...cred ca pana in septembrie ii dau ignore....am ajuns sa numar zilele pana scap ca puscariasii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OMG, dar Clujul asta e vreun Paris? Cate sedii de primarie are.........!!?!?!?!???!!! [fal]

http://www.primariaclujnapoca.ro/sediile-primariei-si-programul-cu-publicul.html

Cand ai o problema si nu stii unde sa mergi, ce faci? O iei cu sorcova peste tot? [batcap]

Eu parca imi amintesc ca la asistenta sociala se depune, dar mai bine zic fetele din Cluj :D

 

Problema 2: eu am avut CIC pana pe 10 (sau 9?) martie 2013, apoi somaj si dupa cateva luni m-am reangajat.

Am pus-o pe aia de la somaj sa completeze inclusiv martie 2013, mai bine sa fie decat sa se intoarca actele ca nu a fost.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor!

Am reusit sa recuperez desi azi am fost cam intoarsa pe dos...legat de soacre...ieri mi-am luat liber si am mers la cumparaturi singura si am lasat priticii cu sotul(dansa dormea)...nici bine nu am ajuns ca ma suna mr. sa vin urgenta ca cel mic plangea si nu-l putea opri si ca s-a certat cu maica-sa...azi am aflat motivul..ea a venit sa-l ia pe cel mic sa-l opreasca din plans ca sa nu pateasca cv..."nu ne ajunge un handicapat in familie(se referea la cel mare cu vorbitul lui)?"...cred ca pana in septembrie ii dau ignore....am ajuns sa numar zilele pana scap ca puscariasii...

A realizat prostia pe xare a spus.o? Pfffoai ce minte in colturi are!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum tot incearca sa le intoarca ca sa cada ea in picioare...dar nu prea ii iese...de cand a venit zici ca is intre cei mai mari tigani...numa cearta..de dimineata la 6 pana la miezul noptii...cand cu mr., cand cu minunea de cumnat.... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu din cauza sanilor nu pot dormi pe burta :(. Si sunt ca vacuta din reclamele Milka, am sarit de la cupa C la E, chiar si un F cred ca ar fi OK :(.

Idem 

 

Eu deocamdata ma informez, sa vad despre ce e vorba:-) va anunt daca ma bag:-)

Si eu, si eu  [:)]

 

Si eu alaptez in public, trebuie daca ii e foame la bb. V-am zis ca se schimba prioritatile cand aveti bb :) ×○×○

Si eu, am reusit sa imi sochez soacra  [:D] la restaurant.

 

Salutare fetelor!

Am reusit sa recuperez desi azi am fost cam intoarsa pe dos...legat de soacre...ieri mi-am luat liber si am mers la cumparaturi singura si am lasat priticii cu sotul(dansa dormea)...nici bine nu am ajuns ca ma suna mr. sa vin urgenta ca cel mic plangea si nu-l putea opri si ca s-a certat cu maica-sa...azi am aflat motivul..ea a venit sa-l ia pe cel mic sa-l opreasca din plans ca sa nu pateasca cv..."nu ne ajunge un handicapat in familie(se referea la cel mare cu vorbitul lui)?"...cred ca pana in septembrie ii dau ignore....am ajuns sa numar zilele pana scap ca puscariasii...

Sper ca nu a auzit si copilul  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...