Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andra :(((

Si nu ai luat-o la întrebări, cum isi permite ea sa zică asa ceva despre copilul tău, bucatica din TINE (nu din ea), care in tine a crescut timp de 9 luni? Mie mi se pare ca a sarit calul in asa hal ca n-ar mai merita sa stea la voi nici macar o noapte. Offf.... Mama lor de oameni dezaxați...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 :(((; oribil

Simona, tu nu ai de ce sa iti faci probleme sau, mai rau, sa fii complexata ca iti alaptezi copilul, tu doar te comporti ca o mama buna si responsabila care nu-si lasa copilul sa rabde de foame pana ajunge in pustietate sa nu o vada nimeni cand alapteaza.

Oribil si lipsit de bun simt este gestul celor care se uita insistent la voi in acele momente.

 

Eu, cand mi se intampla sa vad o mama ca-si alapteaza puiul (si inainte de a naste) o vedeam, ca na, nu puteam merge cu ochii inchisi, insa imediat imi mutam privirea in alta directie si mi se parea totul absolut natural.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bujor, dosarul se depunde la primarie pe Motilor, acolo unde ai depus pt alocatie. La cealalta intrebare nu stiu ce sa-ti raspund ca eu inca n-am completat cererea. Bine ca mi-ai adus aminte sa-mi fac si eu dosarul. Asa mi-e de groaza..

Mi-a intrat in sfarsit alocatia pe 3 luni. Aprilie+mai+iunie, banuiesc?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema, multumesc frumos!

Ieri am fost cu baietii in parc. Era plin ca de obicei. Cred ca a iesit tot clujul in parcul mare.

 

Asa pofta imi fac astia cu hamacele. Ma gandesc ca el doarme bine mersi in carucior cand iesim la aer, dar eu? eu ce fac? cateodata m-as tolani si eu la umbra si cum nu-mi imprumuta nimeni curtea lui, ma gandesc ca asta ar fi the next best thing..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monic, sper sa nu ti se para ciudata intrebarea. dar, ce intelegi tu prin sensibil? (pentru a sti cum sa-ti raspund) [flo2]

intrebarea e legitima.

Prima viroza a facut.o la 2 luni.La 7 luni internati cu infectie in gat ca nu manca.La 1 an ibternati.La 2 ani jumate la integrare in colectivitate in 2 lunu 3 viroze usoare si 1 pneumonie.In iulie de 2 ori pneumonie.Plus intre timp alte viroze usoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...