Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Bujor, dosarul se depunde la primarie pe Motilor, acolo unde ai depus pt alocatie. La cealalta intrebare nu stiu ce sa-ti raspund ca eu inca n-am completat cererea. Bine ca mi-ai adus aminte sa-mi fac si eu dosarul. Asa mi-e de groaza..

Mi-a intrat in sfarsit alocatia pe 3 luni. Aprilie+mai+iunie, banuiesc?

Si mie, tot pe 3 luni.

 

Si mie mi-a fost groaza da nu e chiar asa complicat (bine, e facut si dosarul pe mobila).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah si Robi a fost muscat de insecte si pe interiorul bratelor era ciuruit.Amuzant e ca nu se vedea.

Citat"mami ia-o pe bb in brate ca eu tin singur mascutza" ii faceam aerosolii si plangea bb.

Nici nu stiu daca mai am curaj sa merg la mare cu el anul asta.Curios e ca l.am dus la mare de la 1 an si n.a avut nimic.I.a priit f bine.Nu stiu ce s.a intamplat anul asta.

Eu am despachetat 2 zile si mai spal haine inca 2 zile ca n.am unde sa le intind.Asta e dezavantajul cu rulota.Am avut de spalat lenjerii pat,prosoape, haine si vase.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fata mea e desteapta si.a facut singura si ziua programul de somn .Doarme de 3 ori cate 1 ora minim.Mai mult decat pana acum.Si la aceleasi ore 11,15 si 19.Noaptea doarme 12 ore cu max 2 treziri de supt dat adormita. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...