Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

no, fetelor, aveti ceva recomandari pentru o saltea buna de pat?

Maddutz, eu in tara am saltea ortopedica de la domus flex si sunt tare multumita de ea...cel mai bine cred ca ar fi sa mergi prin magazine specializate si (fara rusine) sa te intinzi pe ele...apoi te decizi care iti place;)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am avut alte prioritati care dorm acum in patut :P.

Corect! :)) [copil]

Totusi, in timpul sarcinii sa inteleg ca ai evitatsa te vopsesti? Eu am facut-o de vreo doua ori :D

 

..acuma i s-a pus pata sa il duca pe cel mic in ro si sa il creasca ea....no stai flex...

[fal]  Si cum motiveaza ea "pata" asta? Ce, e orfan, nu are parinti care sa-l creasca?

Auzi, soacra nu (mai) are sot? Ca altfel ma gandeasc ca avea si ea o ocupatine, avea pe cine dadaci [batcap]

Iar legat de faptul ca a spus dom'ne tuturor ca sta 3 luni si nu se poate intoarce mai devreme, ca vezi Doamne, vor spune vecinii ca au gonit-o copiii (or cunoaste-o ei bine :))), mai stiu eu cel putin un caz, mama si fiica, la fel a spus tuturor ca sta 6 luni si dupa vreo 2 a trimis-o fie-sa pachet acasa, ca nu se inteleg neam.

 

alta intrebare (ciudata):

Maddutz, totusi, nu pot sa pricep deloc cum o bronsita sau, mai grav, pneumonie se pot vindeca intr-o zi [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...