Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Eu cu cat citesc mai mult cu atat sunt mai convinsa de BLW :) ma ingrijoreaza doar sotul care este un prapastios si parca il vad cum o sa se crizeze la cele mai mici semne de gag :))

Eu cred ca sunt precum sotul tau in privinta asta, desi ideea in sine ma atrage, nu stiu cum sa le impac [batcap]

Si la Mihai, ca are peste 3 ani, si inca vad droburi de sare peste tot [fri]  Nu ma manifest in vreun fel, nu stau cu "umbrela" in capul lui, dar ...... le vad, droburile-s acolo, la panda [alcool] ......... bineinteles ca nu cade niciunul [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pai din cate am citit, ar fi mai mare riscul de înec daca ii dau eu cu lingurita pt ca e fortat si nu-si poate controla singur ceea ce intra si sa dea afara daca nu e ok. Ideea ar fi sa ii lasi sa se descurce singuri si sa nu intervenim noi. Aici stiu ca o sa am de furca cu al meu sot. El si acum cand isi mai exerseaza pitica intoarcerile si se mai enerveaza ca ceva nu ii iese si incepe sa se maraie, el sare repede sa o "ajute",iar eu tot ii dau peste maini sa o lase ca se descurca :))))

 

Didi, chiar, cum a fost experienta ta cu gag-urile?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz si al meu a avut cateva zile cu somn de asa. In vreo doua zile mi-a adormit la 16, cu somn pana dimi la 6, altadata adormit la 18 cu somn pana la 5, si altadata de la 15 pana la 7 dimi (aici ii facusem baita pe la 14.30 si el a crezut ca gata, e seara). Dar dupa o astfel de zi, a doua zi era mult prea activ, greu faceam fata :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey, pune poza cu slingul și bb. Altfel nu știu sa vad unde nu faci ok.

Fetelor, revin cu întrebarea, folosiți pampers 3+?am luat un Bax de labBilla, redus, fabricat în 2013, valabil 3 ani, dar miroase fi diferit de mărimea 3. Mult mai chimic, a pastile, și e mai albastru înăuntru. Pute de la 1m a chimicale. Nr 3 nu putea asa. Nu știu dacă sa i le mai dau sau nu..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arry, nu stiu sa-ti zic, insa banuiesc ca, cu cat sunt mai mari, au mai multa verzitura ca sa absoarba eficient(bebe mai mare=pipi, kk mai mult ). Eu am observat diferenta intre nr 2 si nr 3, asa ca am trecut la Pufies. Au si astia putin miros, dar nu au verzitura :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meey, pune poza cu slingul și bb. Altfel nu știu sa vad unde nu faci ok.

Fetelor, revin cu întrebarea, folosiți pampers 3+?am luat un Bax de labBilla, redus, fabricat în 2013, valabil 3 ani, dar miroase fi diferit de mărimea 3. Mult mai chimic, a pastile, și e mai albastru înăuntru. Pute de la 1m a chimicale. Nr 3 nu putea asa. Nu știu dacă sa i le mai dau sau nu..

si eu am luat 3+si tot asa pute.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...