Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mes, merci de sfaturi. Cat desprecspus de multe ori un lucru nu pricepe, d apoi sa bat doar apropouri...Toata luna mai si eu si barbatu mio i am spus sa nu mai plimbe fata in brate...fara rezultat. Ea e suparata pe mine ca a doua zi dupa botez fata era maraita, poate de la oboseala, era la mine in nrate si incercam sa o linistesc, la care dansa: da o la mine sa o port, sa vezi cum se linisteste! 1 la mana, nu a priceput o luna intreaga, 2 la mana, are impresia ca fata se alina mai bine la ea decat la mine. Si am zis mai apasat: nu o purtati, pt ca pe mine ma doare spatele si nu o sa o pot tine atata in brate dupa ce plecati!

Si mie mi.a facut la fel!!!!! Ca fata sta mai bine la ea decat la mine?, dar i.am intors.o de n.a mai îndrăznit

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia, daca pleaca sotul tau si ea ramane sa te ajute o sa ajungeti sa va paruiti...ori te muti la mama ta (desi vara e pacat sa nu stai la curte) ori ii spui sa se duca la casa ei si sa se descurce cu barbata'su. Daca tot nu te ajuta, nu ai nevoie sa iti stea pe cap.

Easy, nu cred ca se va ajunge la asa ceva, sunt o doamna, stiu sa folosesc cuvinte. Eventual as putea incuia usile cu d.na cealalta pe afara :D
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu zici prostii deloc. salinele sunt indicate in bolile respiratoriil, ameliorand evolutia acestora. este si un aparat, "salin" se numeste, care se pune in camera copilului si care purifica aerul si il ionizeaza, incercand sa redea aerul din salina. este recomandat copiilor cu probleme respiratorii, ducand la ameliorarea acestora.

http://aer-salin.ro/premii.html

unde gasesc aparatul asta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mes, merci de sfaturi. Cat desprecspus de multe ori un lucru nu pricepe, d apoi sa bat doar apropouri...Toata luna mai si eu si barbatu mio i am spus sa nu mai plimbe fata in brate...fara rezultat. Ea e suparata pe mine ca a doua zi dupa botez fata era maraita, poate de la oboseala, era la mine in nrate si incercam sa o linistesc, la care dansa: da o la mine sa o port, sa vezi cum se linisteste! 1 la mana, nu a priceput o luna intreaga, 2 la mana, are impresia ca fata se alina mai bine la ea decat la mine. Si am zis mai apasat: nu o purtati, pt ca pe mine ma doare spatele si nu o sa o pot tine atata in brate dupa ce plecati!

Pricepe, Deea, pricepe, altfel nu s-ar imbufna de la orice

..

Numa cred ca nu-i convine ca ar insemna sa se schimbe sitiatia actuala in care evident, ea se simte bine, ca o mama care stie mai bine ca voi :)) O sa fie nevoie sa-i dovedesti/dovesiti amandoi ca sunteti adulti si va descurcati cu propriile decizii. Plus ca sunt sigura ca o vrea pe cea mica fiindca o iubeste, numa ca bunicii au altfel de relatie cu nepotii si de multe ori nu e cea asteptata de mamici...Iti dai seama ca e o mare schimbare si pt ea, ca mai mult ca sigur si ea a fost nora, dar a uitat :) Am si eu un ce cu mamele de baieti :)) care uita ca au fost si ele nurori. Bine, nici cu mama nu mi-e rusine, ca e mai ceva ca o soacra :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' nasa ta de ce s-a suparat asa de tare incaat sa nu-ti ami vorbeasca? Iar asta chiar in ziua nuntii? [fal]

S.a suparat ca am plans cand ii lua mirul Emmei. Ea urla tare, iar eu am iesit afara pt ca mi.era mila tare de ea. S.a simtit jignita. Recunosc ca am gresit si eu, dar nu mi s.a parut chiar asa o tragedie. Mi.am cerut scuze de n ori. C' est la vie, unii mai sensibilosi decat altii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...