Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

S.a suparat ca am plans cand ii lua mirul Emmei. Ea urla tare, iar eu am iesit afara pt ca mi.era mila tare de ea. S.a simtit jignita. Recunosc ca am gresit si eu, dar nu mi s.a parut chiar asa o tragedie. Mi.am cerut scuze de n ori. C' est la vie, unii mai sensibilosi decat altii

Adica ea s-a simtit jignita ca tu doar ti-ai facut datoria de mama grijulie?

Iarta-ma, dar nu mi se pare normal. Nu stiu in ce moment ai iesit tu si unde era fata (afara sau in casa), dar tu stiait ca plange si trebuie sa o linistesti.

TU NU AI GRESIT!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Maddutz, eu am studiat saltele in ultima vreme, am ales-o pe asta:

 

http://www.mobexpert.ro/somn-si-baie/diamond-soft-saltea-160x200-17479

 

Are avantajul ca e ortopedica (tare), are o suprafata insa soft, prima senzatie e ca te asezi pe moale, iar cand esti in pat plutesti, desi ea e ortopedica.

 

Dezavantaj: e f inalta (in magazin mi se parea f f f f mica fata de celelalte) - are 27 cm, acum "ma urc" in pat nu "ma asez" pe pat, e f grea, am renuntat sa imi mai bag cearsafurile sub saltea pt ca nu am forta sa o ridic si pt ca e

atat de inalta am inceput sa imi schimb din lenjerii ca sa intre sub ea (cand am chef sa ma lupt sa le bag).

munca si umblat si..am adormit pe ea in magszin.Si vanzatorii se susoteau sa nu ma trezeasca.Ha ha

 

 

 

Problema la mine e ca eu cum ma asez pe pat asa il las, insa sotul meu mototoleste din orice pozitie orice lenjerie, ar trebui sa stau in fiecare dimineata sa ma lupt cu salteaua, cred ca doar daca as bate cearsaful de pat in cuie poate ar sta normal dar si atunci cred ca l-ar sfasia in somn.

 

E unul din motivele de cearta permanenta, stiu ca nu o face intentionat, dar patul nostru arata intotdeauna jalnic. scuze ca (si eu ) mi-am spus oful aici, imi vine sa il leg de pat cumva sa nu se mai miste.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, toata casa e ate;)) dar prefer sa aspir zilnic si sa o stiu acolo....in fine...va venii si timpul sa plece si degraba nu o mai vad;)))

 

Monica, eu am zis de praid ca acolo am mers eu si e super(inafara de sutele de scari la coborare si urcare),dar sunt sigura ca si la slanic e aranjat...iar bebei erau multi, cred ca e ok:)...incerci mai multe variante si vezi care vi se potriveste mai bine..poate e ok si aparatul:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca era suparata dinainte. Nu stiu de ce, dar nu ma mai intereseaza. Noi am jucat dupa cum ne.au cantat ei. Cine ar trebui sa foe supărat?

Eu cred ca a avut alt motiv, de fapt bag mana in foc ca faza cu fata a fost doar un pretext.

Frumos era sa stea de vorba cu voi si sa va explice daca nu i-a convenit ceva.

Nu stiu, dar pentru mine relatia nasi-fini ar trebui sa fie aproape la fel ca relatia parinti-copii, sau macar o relatie de prietenie.

Bine,e  greu sa gasesti oameni care sunt pe aceeasi lungime de unda, asta e drept.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca era suparata dinainte. Nu stiu de ce, dar nu ma mai intereseaza. Noi am jucat dupa cum ne.au cantat ei. Cine ar trebui sa foe supărat?

Nici macar nasul cu finul nu vorbesc? ca de obicei barbatii nu au "taine" de astea decat atatati de femei..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...