Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

munca si umblat si..am adormit pe ea in magszin.Si vanzatorii se susoteau sa nu ma trezeasca.Ha ha

 

Monica, tu nu ai probleme sa o ridici? Bine, inteleg ca tu esti inalta...dar chiar e fffff grea...si barbatu-meu la 95 kg se chinuie sa o ridice....Maddutz e la fel de "firava" ca mine , dar si la fel de scunduta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De acord ce dezav spus de Easy si mai e unul:husa nu incape la masina,tb dusa la curatatorie.

Husa? Ma mir, eu spal pilotele la masina, si am una .......... mareee, si tot incape, e drept ca la scos e mai complicat, ca e umeda si isi mareste volumul [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N.am reusit sa editez msj lui Easy ref la saltea Dar de aia am si eu si subt suuuper muktumita Maddutz.De acord ce dezav spus de Easy si mai e unul:husa nu incape la masina,tb dusa la curatatorie.

eu mi-am luat salteluta de protectie de la Ikea, nu ca sa o protejez de pete si alte alea, ci in ideea in care nu imi mai aluneca la fel cearsafurile...la mine nu aluneca, la el e in stare noaptea sa ia si salteaua de protectie in brate...daca stiam ce nervi o sa am din cauza acestui motiv, il treceam ca si criteriu eliminatoriu de preselectie inainte sa decid daca ma marit cu el sau nu... [:-)))]  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma tot gandesc fetelor...oare asa soacre o sa fim si noi?... daca as sti ca asta urmeaza m-as ruga de julia sa faca exercitii cu arma pe mine...

Cat de buna ai fi ca soacra, pana la urma esti SOACRA. Cel mai bine e sa te tii deoparte ( mai rarut ca.i mai drqgut)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 el e in stare noaptea sa ia si salteaua de protectie in brate...daca stiam ce nervi o sa am din cauza acestui motiv, il treceam ca si criteriu eliminatoriu de preselectie inainte sa decid daca ma marit cu el sau nu... [:-)))]  [batcap]

Inseamna ca nici cu mine nu te-ai fi maritat, ca la fel fac si eu [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Bine, acum, ca-s mai obosita, nu mai ma rasucesc de o mie de ori, insa pe vremuri era teroare [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut dulceata de caise, cred ca vreo 3 borcane...acum papa fata si cred ca adoarme. Tre sa ma apuc de curatenie, sa spal haine...sa vad ce fac de mancare azi...Vreau concediu...

Si eu acum am terminat gemul, tot de caise, ca dulceata nu mananca al meu sot, cica este el foarte dulce, nu maia re nevoie sa se indulceasca suplimentar (asta mi-o spune mie, care-s mare amatoare de dulce [batcap] [smulgpar] [:-)))] )

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...