Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pai atunci dormi pe jos, sa stea patul ca de vitrina [:-)))]  (sper ca nu te-ai suparat :D)

 

Nu ma supar, normal...dar imi place senzatia sa te urci intr-un astfel de pat curat si apretat...pana vine barbatu-meu si ma trezeste la realitatea cruda

 

Nu ma simt confortabil in lenjerii creponate, nu stiu de ce...de fapt stiu: ca nu se pot calca...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi e aceeasi problema cu dormitul..atata se tot suceste in pat de zici ca se lupta cu cineva cand se trezeste nu mai este ninic sub el..si partea mai rea e cel mare il mosteneste....eu in schimb dorm neintoarsa...asa ca am trecut si noi pe crep ca tine gina...intind toate pe pat si arata ca si cum ar fi calcate:))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba da, cu nasu' vorbim

Pai si nu vorbesc baietii intre ei sau tu cu nasu' de ce exista aceasta relatie tensionata...intreaba-l cum stie ca se dezamroseaza nevasta-sa in astfel de situatii...nu de alta, dar macar loc de buna ziua sa ramana intre voi, daca nu se poate mai mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma supar, normal...dar imi place senzatia sa te urci intr-un astfel de pat curat si apretat...

Si mie imi place (mai putin apretat :))), insa CAND o sa ai 1-2 copii care tropaie toata ziua........ ori ii tii in tarc, ori strigi la ei sa lase patul, ori........ te resemnezi [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e specifica barbatilor asta cu foitul in pat. Eu am cearceaf cu elastic, care e tot timpul intins, dar fata lui de perna e toata sifonata, pe cand a mea e ca neatinsa.

Si ale mele sunt cu elastic dar degeaba;)).... cred ca sora-mea doarme cel mai horror...infiferent ca e iarna sau vara, ea doarme acoperita cu cea mai groasa plapuma si catarata pe cel cu care doarme..sub ea e mereu lac de apa;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ale mele sunt cu elastic dar degeaba;)).... cred ca sora-mea doarme cel mai horror...infiferent ca e iarna sau vara, ea doarme acoperita cu cea mai groasa plapuma si catarata pe cel cu care doarme..sub ea e mereu lac de apa;))

....cam asa ceva e si la "colegul "meu de pat.... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e specifica barbatilor asta cu foitul in pat. Eu am cearceaf cu elastic, care e tot timpul intins, dar fata lui de perna e toata sifonata, pe cand a mea e ca neatinsa.

Daca i-am putea trimite la training sub hipnoza, m-as oferi sa ii platesc cursul..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...