Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

DeeaI, te-am gasit pe Fb! :) Io cred ca te puteam identufica si dupa prajitura :)) ca numai la dulciuri imi sta mintea in ultima vreme...

 

Dar contul meu e usor boring, asa, nu prea pun poze, doar share-uiesc chestii care cred ca sunt interesante spt prietenii mei de Fb!

Poate ma incumet sa pun si eu o poza mai recenta cu mine. Tree sa fac sedinta foto :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place (mai putin apretat :))), insa CAND o sa ai 1-2 copii care tropaie toata ziua........ ori ii tii in tarc, ori strigi la ei sa lase patul, ori........ te resemnezi [batcap]

sa vina ea si ziua aia si le pun toate jucariile unde vor ei :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi place ca aici pe forum e ca pe canapea la psiholog.. toata lumea se descarca si zice ce are pe suflet.. de soacra, de barbat

 

daaaaa....nici la mama nu as indrazni sa ma plang atat, plus ca ar prinde pica pe saracul om ca nu doarme apretand cearsafurile cum vrea fi-sa.

 

e clar ca toti le avem pe ale noastre, dar din comparatii si discutii poti sa mai slefuiesti sau sa inveti sa te impaci cu ideea

 

si nici nu trebuie sa luam nimic personal (eventuale critici..zic, care de fapt sunt pareri personale ale unor oameni diferiti de noi).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o idee interesanta

asta cand o pui prima oara pe pat? prima oara nu ar fi o problema, o calc si pe masa de calcat, problema e ca dupa prima noapte o mototoleste de e buna de pus la spalat....pe jumatea lui de pat. Nu sunt acasa, sa fac poze :))

De fiecare data. Cand fac patul si am timp si de prostii, bag fierul si o netezesc.

Oricum, vara schimb lenjeria la 3 zile, iar iarna la saptamana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma supar, normal...dar imi place senzatia sa te urci intr-un astfel de pat curat si apretat...pana vine barbatu-meu si ma trezeste la realitatea cruda

 

Nu ma simt confortabil in lenjerii creponate, nu stiu de ce...de fapt stiu: ca nu se pot calca...

Si eu!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai si nu vorbesc baietii intre ei sau tu cu nasu' de ce exista aceasta relatie tensionata...intreaba-l cum stie ca se dezamroseaza nevasta-sa in astfel de situatii...nu de alta, dar macar loc de buna ziua sa ramana intre voi, daca nu se poate mai mult.

Citez: las.o.n ma.sa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...