Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:-)))] obsedata, dar nici chiar asa [:-)))]

Ador senzatia de pat curat si bine intins :p, iar vara cu atata transpirație. ... bleah, imj ia 15 min sa schimb lenjeria, si am muuuulttteee (dar folosesc cateva).

Eu am o lenjerie creponata foarte moale si... fina, dar sa stii ca o calc. Mai ales de cand a venit fata, totul se calca.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ador senzatia de pat curat si bine intins :p, iar vara cu atata transpirație. ... bleah, imj ia 15 min sa schimb lenjeria, si am muuuulttteee (dar folosesc cateva).

Eu am o lenjerie creponata foarte moale si... fina, dar sa stii ca o calc. Mai ales de cand a venit fata, totul se calca.

Mama julia...si eu sunt obsedata cu spalatul si calcatul, dar tu vad ca ma intreci....las ca vine si bb2 si bb3 si o sa le lasi mai moale...;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si nici nu trebuie sa luam nimic personal (eventuale critici..zic, care de fapt sunt pareri personale ale unor oameni diferiti de noi).

Cel mai intelept [flo2]

 

De fiecare data. Cand fac patul si am timp si de prostii, bag fierul si o netezesc.

Netezesti inainte sau....... dupa prostii? [soricel]

 

 Diseara ii soptesc la ureche cand doarme, poate pot sa ii comunic subconstientului lui.

Ia sa incerci :)))

Stii ca noi, elevi fiind, ne sfatuiam reciporc sa dormim cu cartile sub perna, sa stim continutul a doua zi [batcap]  Asta sigur nu functiona, dar un mesaj (aproape) subliminal poate are efect :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Mai ales de cand a venit fata, totul se calca.

Sa vezi ce o sa mai stai tu cu spirtul dupa ea pe la un an si ceva, cand, pana sa ajungi langa ea (sau exact in secunda in care o scapi din ochi), harst cu frunza/pietricica in gura [:-)))]  Cred ca atunci ii dai sa bea o cana de spirt, sa o dezinfectezi [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa vezi ce o sa mai stai tu cu spirtul dupa ea pe la un an si ceva, cand, pana sa ajungi langa ea (sau exact in secunda in care o scapi din ochi), harst cu frunza/pietricica in gura [:-)))]  Cred ca atunci ii dai sa bea o cana de spirt, sa o dezinfectezi [:-)))]

Gina, cumnata-mea si acum o dezinfecteaza si are 3 ani jumate nepoata-mea. Saracul copil cere servetel in secunda in care isi baga mana in nisip...se simte vinovat ca se murdareste...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...