Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sincer ma așteptam sa exagerez cu sterilizatul si dezinfectatul. Hăinuțele i le calc (si prosoapele, paturicile si bibitzele), lenjeria o calc pt ca doarme cu noi in pat, dar restul sunt lucruri pe care le faceam si înainte de bebe.

Easy, eu ma spalam pe mâini inainte sa bag pietrele in gura :)))) Nu conta ce bagam in gura atata timp cat eram curata pe maini

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

unde gasesc aparatul asta?

vis a vis de intrebarea daca e ok pentru bebelina la salina:

in unele saline, la copii sub 2 ani, se cere avizul medicului. la slanic nu cred ca se cere (la praid stiu ca da, intr-o vreme). eventual poti suna si intreba.

oricum, ia in calcul ca in salina e o temperatura de 15 grade, deci trebuiesc copii imbracati in mod corespunzator [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

eu am avut saltea ortopedica, dar a inceput sa se deformeze si am schimbat-o cu una memory pe care am luat-o de pe ramedepat.ro la recomandarea unor prieteni. E important sa aiba strat memory de minim 5 cm. Cand am facut trecerea, mi s-a parut extraordinara. Vara stratul de memory tine de cald (pt ca te afunzi putin in el) si noi am intors-o pe fata cu latex.

si voi care model l-ati luat? ca m-am tot uitat dar, conform obiceiului, nu ma pot hotara! [batcap] [batcap] [batcap] 

...va dati seama ca am de mobilat/utilat toata casa? cred ca ma apuca pensia! [batcap] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Venim, eu imi iau si fata :)))

Cu nasa n.am nimic , nu binevoiește sa răspundă la telefon inca, iar eu n.am chef sa plec de acasa. Om trai si om vedea

cred ca nasa ta a cautat pricina de galceava(cu accent moldovenesc-am vrut sa fac o gluma).

Pe bune acum sa se supere asa rau de la....nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si nasa mea e o ciudata si ciufuta.Stiti cat m.a tinut cu cerceii.Si altele.Dar ma stie de frica.Adica oricum am fi fiecare,a facut toate eforturile sa iasa totul bine. Si am vorbit inainte ce vrea/nu vrea fiecare. Si a fost perfect.Nu am nimic sa le reprosez.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...