Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu o duce la nicio gradinita de teama sa nu se imbolnaveasca, nu o lasa sa se joace cu copiii in parc de teama sa nu ia boli, noi rudele o vedem cu masura, sa nu cumva sa....

Mai am asa un verisor, care ne punea sa purtam masti chirurgicale si punga peste incaltaminte cand mergeam la nepotel... of of...mare ti-e gradina doamne si multi au sarit gardul... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, tu nu ai probleme sa o ridici? Bine, inteleg ca tu esti inalta...dar chiar e fffff grea...si barbatu-meu la 95 kg se chinuie sa o ridice....Maddutz e la fel de "firava" ca mine , dar si la fel de scunduta...

noi o riducam amandoi.Bine mai mult o taraim pe margini,lipit de perete etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu o duce la nicio gradinita de teama sa nu se imbolnaveasca, nu o lasa sa se joace cu copiii in parc de teama sa nu ia boli, noi rudele o vedem cu masura, sa nu cumva sa....

Pana cand? Nu gandeste?

 

.. of of...mare ti-e gradina doamne si multi au sarit gardul...

... cand poarta era deschisa........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca nu m-am hotarat! [:-)))]

ha ha ha...in cazul asta vezi daca lasa lenjeriile apretate cand doarme, mai ai ocazia inca sa te impui inainte sa te mariti..... tu cred ca astepti sa faca fata ta majoratul pana te decizi

daca il lasi pe ta-su sa iti fie sot... [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fist f cald la mine azi ca am gatit,spalat vase si rufe si fetei i.a fost cald.Statea mititica destwapta nemuscata in leagan.Ea care nu avea nicio clipa stare.M.am si speriat.Nici nu a mancat cateva ore.

Am dat drumul la aer sus in alta camera si noi in camera lui Robi. Si s.a racorit.A mancat pisuca si au adormit amandoi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...