Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Gina, tu locuiesti intr=o poveste cu feti-frumosi si zane...Mihai e Fat Frumos si Maria e zana :) mie mi-e teama ca daca vin nu mai plec :))) ti=am zis ca m-a impresionat vocea ta, pana si pe vecina cu mustati o portretizezi atat de bine de am ajuns sa o visam :)))

 

Mi-a placut la nebunie leaganul....cu mine s-ar rupe merii [:-)))]  [batcap]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara ,

 

Am vorbit cu Baby , este dulce tare , vorbește asa frumos cu accent :) ma așteptăm sa fie mai tăioasa la vorba , dar este blajină .

Aris , aproape s-a dat singur jos din pat , se prinsese cu mâinile de perna , a încremenit Baby . I-a cumpărat un carut .

A spus ca va pupa pe toate !!!

 

Azi l-am spalat pe Andrei de 6 ori , a fost foarte cald , nu ii place caldura deloc :( Ieri am fost cu el in Kaumfland si imi era treaba sa nu ii fie frig de la aerul condiționat , cand colo el a inceput ca cânte si tipe de bucurie :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara ,

 

Am vorbit cu Baby , este dulce tare , vorbește asa frumos cu accent :) ma așteptăm sa fie mai tăioasa la vorba , dar este blajină .

Aris , aproape s-a dat singur jos din pat , se prinsese cu mâinile de perna , a încremenit Baby . I-a cumpărat un carut .

A spus ca va pupa pe toate !!!

 

Azi l-am spalat pe Andrei de 6 ori , a fost foarte cald , nu ii place caldura deloc :( Ieri am fost cu el in Kaumfland si imi era treaba sa nu ii fie frig de la aerul condiționat , cand colo el a inceput ca cânte si tipe de bucurie :))

Aris se pregateste pt intalnirea cu tati, cand vine rezultatul la test se duce si il ia de mana sa impinga caruciorul si sa se impace cu mami :)) si noi o pupam

 

La Kaufland l-ai pus cumva in fata raftului cu jucarii? [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut la nebunie leaganul....cu mine s-ar rupe merii [:-)))] [batcap] [:-)))]

Easy,:)))))....si acuma rad cu lacrimi...parca ne si vad pe toate fugind prin curte la gina ca tatarii...fiecare pe ce pune mana...corcodusi, meri, nuci...pe leagan sigur e bataie...daca rupem merii aia, il mutam in altii ca am vazut ca sunt destui;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara ,

 

Am vorbit cu Baby , este dulce tare , vorbește asa frumos cu accent :) ma așteptăm sa fie mai tăioasa la vorba , dar este blajină .

Aris , aproape s-a dat singur jos din pat , se prinsese cu mâinile de perna , a încremenit Baby . I-a cumpărat un carut .

A spus ca va pupa pe toate !!!

Deci Aris e un cantaret de opera alpinist;))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra , cu somnul a fost mai dificil in ultimile zile , in rest , la cum a fost 3 luni , acum este parfum :))(

Adoarme numai la san , trebuie sa fiu atenta sa il culc imediat ce ii vine somnul , altfel se necajeste . Cu pastile am reușit sa alăpteaz iar exclusiv , aproape numai aveam lapte si ii dădeam supliment .

Se rostogolește in pat si sta in fundulet singur daca se sprijină cu manutele in fata , altfel trebuie un pic susținut .

Aaaa si cand este necăjit cu kk ma musca de sfârcuri , dar rau tare . Se vad si cei doi dintisori de jos , așteptăm sa iasă ... Se freacă mereu acolo .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...