Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

Neata fetelor!

Multumesc de urari.

La multi ani bb Victor!

Noi ne-am trezit de la 6:30 si abia acum a adormit iar. Doarme de aseara de la 22 si daca nu suna alarma sa plece sotul la munca nu se trezea nici atunci. In sfarsit, mai apuc si eu sa dorm...

Deea, casa de piatra inca o data!

Cand te trezesti sa nu uiti sa postezi una - doua poze :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, ce frumos e la tine. Tare poza cu Mihai și pisicul.

Buna dimi [cafea]

Multumim, Arrya :)

Pisicuta asta e o figura: se urca in basculantele lui Mihai si se joaca la fel ca un copil, doarme in cosul de la tricicleta din poza, ne pandeste de dupa colt/din iarba si sare la noi de parca ne-ar vana........ e rasul lumii cu ea........ da' are ochii albastri si-i iert tot :)))

 

Si eu as spune la fel ca Easy: las-o sa plece acum. Sotul cu siguranta de dragul tau a facut eforturi

si s-ar putea sa nu ii placa faptul ca tu ii ceri mamei sa mai stea (poate gresesc......). Chiar, nu il poate lasa pe fratior? Sau ti-e greu tie cu el?

 

Si eu nu vazut bb Mes, am prostul obicei sa (mai si) dorm noaptea [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie partea cu mobilatul/utilatul si decoratul mi-a placut cel mai mult. L-am innebunit si eu pe al meu, dar as face-o oricand din nou cu placere daca ne mutam de aici.

mmm vargabeles

oooo....si eu savurez fiecare clipa  [il] 

pana acum am reusit sa ma hotarasc la mobila camere, electrocasnice si corpuri iluminat. mai am bucataria. camera balerinei o vom mobila ulterior.

acum caut canapele pentru living

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oooo....si eu savurez fiecare clipa  [il] 

pana acum am reusit sa ma hotarasc la mobila camere electrocasnice si corpuri iluminat. mai am bucataria. camera balerinei o vom mobila ulterior.

Maddutz, poze si recomandari...si eu mai am diverse de utilat.....eu o sa va pun o poza cu baile (cred ca asta am prin tel) dar cand intru de pe tel..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite aici toata poezia: http://comunitate.desprecopii.com/albume/photo/view/album_id/2283/photo_id/96714

Mie mi-a ramas in minte, in afara de ultima strofa, si strofa 4. De cand ma stiu am "alergat" spre ceva, uitand sa ma bucur (si) de alergatura, sa ma bucur de zilele care trec.

Am realizat si eu, la un moment dat, ca timpul trece oricum, fie ca-s vesela sau trista............ apoi am gandit asa: am doar o viata.......... de ce sa o petrec in tristete/plangand?

 

 

Gina, poezia asta e scurta, cuprinzatoare, profunda si adevarata..Din pacate multe halte de fericire nu prea au fost, dar statii pline de tristete....da. Si chiar de vrei sa plece trenul din aceste statii, el pleaca numai la semnal ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...