Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maddutz, stai la casa sau la bloc?

 

Mie daca imi pui mobila de genul asta, de grea ce e ajunge in 5 secunde la parter (eu stau la et 6) trecand prin toate sufrageriile vecinilor...plus ca spatiu..ioc...Avantajul e ca arata si bine si sunt si trainice...Dezavantajul este ca nu se potrivesc in orice spatiu ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, eu am visat ca sptul meu vroia sa ne despartim. M.am tfezit nervoasa tare.

Julia, relax mama.....probabil ti-ai proiectat in subconstient acest lucru cand te=a anuntat ca pleaca in Anglia si noaptea ai visat cum ai perceput tu aceasta informatie..ca pe o separare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, m.a enervat rau visul asta. Ciudat e ca nu eram trista, doar nervoasa. Vroiam sa pun pe cineva sa.l bata :D (n.am stiut ca sunt aaa periculoasa :)))))))

cum pe cineva? pe soacra...ea este Cineva, nu este orisicine :)) ea l-a facut, ea sa il bata daca face prostii :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, m.a enervat rau visul asta. Ciudat e ca nu eram trista, doar nervoasa. Vroiam sa pun pe cineva sa.l bata :D (n.am stiut ca sunt aaa periculoasa :)))))))

daca ar fi Baby aici (hai Baby odata...) ti-ar zice ca ai face puscarie pt instigare ... [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...