Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

julia, si eu nu demult, am visat ca ma insela (culmea ca nu am nici o teama in privinta asta!). am trait aceleasi sentimente ca si tine! [:-)))]

pai daca nu il iei odata de barbat, normal ca pleaca omul sa isi gaseasca fericirea .... eu teama ca ma poate insela am trait-o live, nu in vis....atunci sa vezi teama...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy frumoasa nepoata.

Gina de vis la tine!Eu am curtea f mica dar pt Bucurestu e ok nu ma plang.

Maddutz frumoasa mobila .Mor dupa picioarele de mobila stil Ludovic.Eu am mobila de la Mobexpett.Vezi sa nu cazi ca si mine in capcana si sa.ti iei prea multa mobila.

Emma bunatati faci si tu.Cum faci cartofii cu smantana?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz eu am mai luat un puf pt picioare cu roti -f comod,am 2 coltare cu geam,2 mese de cafea-inutila 1 si 2 suporturi pt boxe pe care le.a avut sotu ca burlac si la care m.a vrut sa renunte.Ah si mai am un bar sub scara si un pantofar dar ambele in hol.Plus jucariii multe si am prea multe in living.

In dormitoril matrimonial n.am luat multe dar in dormitorul fetei da.Sifonier mare-util,pat,2 noptiere,comoda si o lada -inutila dar am pus pilota in ea. Si mi.am dorit f mult o masade toaleta pe care n.am folosit.o niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...