Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

dormitor - pat, 2 noptiere, comoda 4 sertare, comoda 4 sertare cu oglinda = 8400

a...ok, nu iti iei dulap....banuiesc ca ai cel putin 17-20 mp suprafata dormitorului...al meu (la bloc) are 9-10 mp...noroc ca am 2  debarale si am facut dressing pt mine si dressing pt el...dressingul pt el tine loc si de spatiu pt masina de spalat, produse de curatenie, spatiu de depozitare....in hol am un dulap unde isi tine camasile si costumele iar lenjeria intima - are sertare peste too :))) (dormitor, hol, balcon, etc...)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah Maddutz eu am facut canapelele la comanda cu Casa Bontas Ne.am ales dimens,material 'o piele f frumoasa Nu stiu daca as mai face din piele ca sunt reci dar arata super.

si eu tot piele vreau. m-am gandit ca sunt reci, dar vara prinde bine. mi se par mai usor de intretinut. asa e?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..eu sunt adepta stilului modern, minimalist si aerisit....din pacate la cat de mici sunt camerele tot am probleme sa gasesc solutii....dar visez la case mari, inalte, ferestre uriase si mobilate cat mai putin......

 

 

eu sunt mandra de mine, aseara am facut o prima sortare a hainelor de vara si am dat jumatate din haine....unele nu ma mai cuprind, altele nu le-am purtat de vreo 2 ani, plus ca nu ma pot abtine sa cumpar ceva nou de fiecare data...am gasit haine purtate o singura data pe care le-am dat....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim, poate lui Andrei ii este cald...Mica mea a trecut foarte greu valul de caldura de aici. O zi aproape ca n-a vrut sa manance nimic, apoi a mancat la 2 ore si chiar mai des (si noaptea :)) )

Cred ca ai nostri copii s-au adaptat la clima mai rece. Ma uitam pe Fb la Alexander si face baita in marea aia a nordului. Si ii place! :)

Eu nu m-as baga nici moarta (am incercat si am inghetat instant). Altfel se pune problema la marile astea de mai jos pe harta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oare ce o face Needa, mamicuta de iulie? Sa ma uit de ea la celelalte topicuri. Eu tin pumnii sa fie cat mai bine!

Edit: bb sanatos si somnoros pe 18 iulie :) Sa fie sanatos si norocos, Needa! N-am apucat sa punem motatele la treaba daar scoatem [artif]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...