Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Arry, la multi pt bb Victor! E in aceeasi zi cu mica mea :)

Ma bucur sa aud ca a fost ok cu mama si sotzu...deci se poate daca pui lucrurile la punct. N-ai intrebat, dar va radpundem :))) nici eu n-as insista sa ramana...cine stie, poate usor usor se gaseste o obisnuinta buna cu vizitele si o sa va placa mai tare data viitoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..eu sunt adepta stilului modern, minimalist si aerisit....din pacate la cat de mici sunt camerele tot am probleme sa gasesc solutii....dar visez la case mari, inalte, ferestre uriase si mobilate cat mai putin......

 

 

eu sunt mandra de mine, aseara am facut o prima sortare a hainelor de vara si am dat jumatate din haine....unele nu ma mai cuprind, altele nu le-am purtat de vreo 2 ani, plus ca nu ma pot abtine sa cumpar ceva nou de fiecare data...am gasit haine purtate o singura data pe care le-am dat....

eu, inca, nu le pot da...am haine de cand ave 50 kg [batcap] [batcap] [batcap]

tot mai sper sa ajung la greutatea respectiva. ar trebui sa cobor cu picioarele pe pamant! dar nu ma indur inca....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arry, la multi pt bb Victor! E in aceeasi zi cu mica mea :)

ioi! LA MULTI ANI ISABELA! [deziuata] [deziuata] [deziuata]

e o dulceata isabela! si ce ochi mari si frumosi are! [il]  si are sprancene! [il] la balerina mea, de blonde si rare ce sunt nici nu se vad! [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, trebuie sa incepi sa iti faci / cauti rochie....Poti sa vorbesti cu Andra (din Londra) sa iti coitoreasca soacra ei...in felul asta are si soacra o ocupatie [:-)))]

Salutare..

Gina, zi ca vrei 10 rochii ca sa ai din ce alege ca timp are destul de croit;))

 

Mes...tare dulce frezata ta;)

 

Maddutz, superba mobila...vezi sa nu iei prea multa cum zic si fetele...am patit-o si noi...cred am destula mobila ca sa mai aranjez o casa;))

 

Eu acum vin de la alte cursuri cu cel mare...cred ca o iau razna...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...