Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

bujor, new, voi iesiti azi afara? cand vad ce noros este, nu am nici o tragere de inima....

Al meu doarme pe mine...cum incerc sa-l pun jos cum plange. De vreo 2 ore. Ma gandesc sa-mi pun scutec.

 

Noi vrem sa mergem la vqccin azi ca e mama la mine si ma incumet mai bine cu condusul. Si un pic in mall. Sper sa nu ne ude ploaia. Sa vedem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Integrale? Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! O sa visez urat la noapte!

Si eu visez la mobila clasica... defapt mie imi place cel mai mult stilul marocan. Am pus ochii le niste mobila de unde lucreaza husbandu', dar de unde bani sa da 8000 pe un pat?

Despre haine... ce sa zic? Nu mi.am mai luat nimic de doi ani :(( si nici nu se intrevede ca mi.as lua in curand. Am si eu haine de cand aveam 46 de kile... sper sa le mai pot imbraca

In prezent am 3 tricouri si o pereche de blugi (elastici) in care mai intru. Arat ca naiba, nici nu.mi vine sa plec de acasa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul cum se comporta la cursuri? E receptiv? Si foloseste semnele in comunixare?

E ok...ii place...problema e cand sa plecam ca ar mai vrea sa stea...cu semnele nu se impaca nici cum...nu ii plac...daca vorbeste cu el normal (fara semne) asculta..cand incep cu semnele, se intoarce cu spatele si gata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu doarme pe mine...cum incerc sa-l pun jos cum plange. De vreo 2 ore. Ma gandesc sa-mi pun scutec.

 

Noi vrem sa mergem la vqccin azi ca e mama la mine si ma incumet mai bine cu condusul. Si un pic in mall. Sper sa nu ne ude ploaia. Sa vedem.

a mea e asa de azi dimineata. numai in brate vrea! ma dispera...acum vad ca a iesit un pic soarele, parca. va trebui sa ies dupa ce se trezeste, daca va adormi!

noi maine la vaccin!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Madduz! Are sprancene dar vad ca parul onsa treaca printr-o etapa "cheliuta blonda".

 

Multu, fetelor! Nu ma indur sa-i tai ciuful ala, asa mi-e drag de ea cu freza asta...

Aaa astea sunt pozele de prezentare :P , ar tb s-o vedeti cand nu-i convine ceva: strnge pumnii, inchide ochii si da sonorul la maxim :))) intr-o secunda obtine tot ce vrea. Zici ca e dr jekyll si mr hyde...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E ok...ii place...problema e cand sa plecam ca ar mai vrea sa stea...cu semnele nu se impaca nici cum...nu ii plac...daca vorbeste cu el normal (fara semne) asculta..cand incep cu semnele, se intoarce cu spatele si gata...

Baiat cu principii! Si eu zic ca o tb sa-ti iei liber sa poti raspunde la toate intrebarile si sa povestesti cu el cand o binevoi :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...