Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 16


Recommended Posts

New - poze, linkuri...?

poze, linkuri cu ce? eu am terminat cu amenajarile acum 4 ani. De atunci mi s-a si pus praful pe revistele de amenajari.

 

si eu tot piele vreau. m-am gandit ca sunt reci, dar vara prinde bine. mi se par mai usor de intretinut. asa e?

mie personal nu-mi place pielea, dar poate ca e mai usor de intretinut. Eu am huse textile, detasabile, pe care le-am spalat de cand il am pe micut.

 

..eu sunt adepta stilului modern, minimalist si aerisit....din pacate la cat de mici sunt camerele tot am probleme sa gasesc solutii....dar visez la case mari, inalte, ferestre uriase si mobilate cat mai putin......

si eu tot pe stilul minimalist, tot de nevoie. Stau intr-un apart extrem de mic pe care l-am amenajat cu mobila facuta la comanda (pal) ca sa utilizez la maxim spatiu disponibil.

 

zona turzii

calea turzii?

 

bujor, new, voi iesiti azi afara? cand vad ce noros este, nu am nici o tragere de inima....

am fost deja la bazin cu micutul, apoi am fost la primarie sa-mi depun (in sfarsit) dosarul pt indemnizatie si apoi pe terasa la collin's ca eram rupti de foame (noi adultii, ca micul a mancat putin dupa bazin si a dormit bustean in scoica)

 

ieri mi-am luat si eu o pereche de pantaloni scurti, de blugi. Nici nu mai stiam ce marime port.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

:))) tu deja diversificai:)))

Multumita cupei E din dotare..se pozitioneaza un airbag pe biberon cand deja bb papa;)...si sta frumos, iar eu pot citi si scrie pe forum;))

Eu ma tot gandesc cum reuseai tu cu gura...ca fundul de la sticlutzele de tommee tippee e cam mare;))

Nu bagam tot fundul sticlei in gura. Omg! N.am gura asa de mare scufito :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost deja la bazin cu micutul, apoi am fost la primarie sa-mi depun (in sfarsit) dosarul pt indemnizatie si apoi pe terasa la collin's ca eram rupti de foame (noi adultii, ca micul a mancat putin dupa bazin si a dormit bustean in scoica)

yeeeee! cum a fost de asta data? detalii, te rog [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe unde esti gina? Ai adormit pe leagan?

He he, as fi vrut eu [batcap]

Am avut o gramada de treaba: am gatit (ciorba de pastai+dovlecel+rosii multe, stiu ca am primis doar de rosii, insa am primit si dovlecel de la sora-mea :D, mancare de pastai si carne, prajitura cu visine jumatate de tava si cu mere cealalta juamtate, ca am avut prea putine visine pentru ditamai tava, plus o paine la MP, dar aia nu se pune, ca masina munceste, eu doar bag si scot [:-)))] ), am dat directive mesterului, ingrijit copiii cu tot ce inseamna asta (mancare, alaptat, somn, schimbat, spalat samd), discutat cu sora-mea cat a stat pe la noi, dar si atunci am mai facut cate ceva.

 

Morala: ma doare mijlocul de mor, ma dor picioarele de-mi vine sa le arunc, ma doare capul de zici ca-i prost [batcap] ................ iar maine vreau sa merg sa dau sala........... de teste insa bunicu' a mai avut timp [smulgpar]

V-am mai citit printre picaturi, insa nu am avut timp sa comentez :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yeeeee! cum a fost de asta data? detalii, te rog [flo2]

am fost la happy kids swim, la transylvania college. Personal mi-a placut mai mult. E mai mult spatiu inauntru, parcare, apa mai calda si e mai ieftin (prima sedinta e 30 ron). Accesul in piscina e mai usor cu bebelusul in brate, din cauza treptelor (care dincolo lipseau). Din pacate n-au cursuri in weekend pe perioada vacantei, dar miercuri merg iar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele

ieri m-am intalnit cu Arrya in parc. Oani si fratiorul lui A s-au jucat prin parc, iar noi am stat cu astia micii si am vorbit. Mi-a parut bine ca ne-am vazut live. Victor e dragalas foc cu par lungut, mami e si ea draguta si rabdatoare cu bb un pic marait.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am ajuns tarziu si ne-am facut doar dusuri de la mic la mare. Azi am spalat copiii, facut inghe de caise cu Michi/Oanici. Am facut crutoane cu herbs, usturoi si ulei masline.a mancat fata de spart cu rosii si sos de usturoi, cartofi cu smantana la cuptor si pui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...