Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

tot liniste la mine la scarbici  (nu-i sezon, astia de la vanzari jumate is in concedii) ... stau "si ascult cum iarba creste" ...  Chioara de somn ..

Emma s-a trezit pe la 1.30 . si dai ture prin pat. Ma gandesc ca poate o dor dintii. aprind lumina slaba sa caut nurofen. dau nurofen, dau tzatza si astept sa dorm. Emma da in plans/marait (nu plansul ala de la trezirile speriate). O iau in brate, o plimb prin casa toate bune, vin in pat, mar-mar. Aprin lumina slaba si ii dau o jucarie: veselie mare !   Si-uite asa mi-a trecut o ora si ceva din noapte la 3 ne-am bagat inapoi la somn . La 6 trezirea .  

Noroc ca am mai prins si niste somn in metrou :P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp- tin pumnii sa treci usor peste perioada asta!

 

 

Catelul are piciorul in atela, desi la cum balanganea aveam emotii ca nu se mai poate repara. Cu ocazia asta medicii de acolo i-au dat tratament si catelului lui C caci cica ar fi avut mai demult o lovitura la cap (dupa un tic si dupa pupile au spus asta). Of... si doar  au fost dusi veterinar de mici... oare de ce nu a observat?

 

Un weekend frumos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula - cu perfuzii a stat 5 saptamani. Nu mai stia sa inghita, intreba eu cand sa inghit, cand inspir sau cand expir si nu reusea sa mai inghita ... psihologul a rezolvat problema (prin hipnoza) dar greu, prima data sa bea ceai, apoi sa tina o bomboana in gura, apoi cum ar fii ciocolata care si ea se topea, supa strecurata, si treptat pireul... of da tare greu a fost... si ce ma bucur ca a trecut peste...au fost momente cand credeam ca nu va mai fi vreodata la fel. Cam in 2 ani a ajuns sa manance toate mancarurile plus altele noi.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catalina ce bine ca se remediaza problema cainelui.

 

Olimp mai ai putin si trec greturile, imi aduc aminte ce greu e, bleah.

 

Mess :(

 

Ele , eu am umplut dovleceii ca pe sarmale, carnea e de baza la noi :P .

Fa clatite umplute cu carne, de fapt asta mi e pofta mie acu :)))

 

Paula am vazut ce artisti sunteti :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delia spor ma bucatarit

 

cata vai , ma trec toti fiorii , prin ce clavar ati trecut cu C , hipnoza , psiholog , nu a fost usor , bine ca s-a terminat cu bine...mi-i se zabrleste pielea pe mine..

 

ma bucur pt catel..

 

paula cum e lucuta ?

 

mess oare daca nu ai fi aprins lumina nu s-ar fi culcat inapoi chear daca se foia si maraia ?...si ilinca se mai trezeste cateodata nopatea dar nici moarta nu ma ridic din pat sau sa aprind lumina..sau sa o iau in brate ..acum ce sa zic la noi functioneaza..dar nu la toti..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...