Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

mocanita ura felicitari mariuca [pk] [pk] [pk] !!!!...si noi deja ne plimbam prin toata casa singurele , afara inca nu are curaj..si bravo ati trecut pragul de 7 Kg !!! [pk] [pk] [pk]

 

exact asa fac si eu nopatea cand se mai trezeste ilinca , doar ca ea nu se trezeste niciodata cu chef de joaca doar maraiala de la dinti altfel doarme pana dimineata cuminte..

 

fetelor nu pot manca mancare gatita , mi-e brau de la ea , doar paine cu rosii si branza imi cade bine , ce sa fac sa nu mai mananc paine atata [batcap] ..mi-e o ciuda...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si Lori mai ate momente cand are chef de povesti noaptea, dar il ignoram.

 

Azi am afost de dimineata la plimbare. Am facut poze cu L in locul unde am facut anul trecut pe 26 iulie cu burta. Am fost sa vedem podul de peste Bega, din flacoane, e fff fain.

Si am cheltuit ceva banuti la SH. Am gadit lucruri frumoade pt mine si pui.

Acu m am pus sa dorm cu L si pe seara fac un cheesecake cu ciocolata alba http://www.retetedesuflet.ro/cheesecake-cu-ciocolata-alba-si-fructe/

Weekend fain sa aveti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:D n am uitat cum ne plangeam toate ca mancam biscuiti :)))

Imi va veni si mie randul.

 

Am facut dulcegaria, dar in caaaz ca vreti ss faceti, recomand doar 400 g ciocolata, asa am pus si e suf de dulce, altfel ar fi uesit prrea dulce. Si folositi branza dulce si mascarpone. Mie mi place mai mult asa.

Azi L s a plimbat pe afara cu ta su, ca sa pot face si eu una alta. Am pus mure la congelator si am fiert partial pt supa de maine. Asa putem sa mergem linistiti la biserica.

 

Oana nu mai spui nimic? Monicus, Bubulina fetelor de ce absentati? Ce fac copilasii?

 

Noapte buna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

 

Olimp- multumim de limonada, pica bine

 

Delia- fff fain arata prajitura/tortul, dar C nu este fan branza dulce si desi imi este pofta cred ca o sa fac o praji cu nuca si ciocolata. Saptamana care vine avem timp sa iesim si noi pe la pod (sper sa ajungem acolo).

 

Nu stiu cum sa spun... Olimp cred ca sughiti des caci ma gandesc la tine. Nu-mi mai plac rochitele ce le-am avut inainte de sarcini si in general port rochiile de cand eram gravida :)) daca am fi avut aceeasi inaltime ti le-as fi facut pachet sa ma scap de ele. Aaaa.... si mai simt la fel de tare cum am simtit ca Germania va castiga contra Braziliei ca bb2 este baietel ... acum sa vedem 

 

Mocanita- felicitari Mariei... bravo pt primii pasi si pt depasirea pragului cu kg-le

 

Dupa ce vineri seara mi-a fost fff rau de am stat in cumpana sa chem sau nu salvarea, ieri am fost la Szeged la aquapark... a fost fff frumos, toti ne-am simtit bine. Chiar am prins deschis si la Tesco...

Mariei i-au mai iesit 2 dinti si eu abia astept sa o aduc acasa. Mult mai obosita psihic sunt fara ea.... si am niste nervi indreptati spre dl sot.... de parca numai el ar fi de vina ca am lasat-o acolo.

Ca s-a discutat despre 'tinute' de somn... eu in general o culcam in body cu maneca lunga si pantaloni... dar nici M nu sta acoperita.

 

O duminica frumoasa va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...