Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

cata,,multumesc pentru ganduri,,,cred ca nici o mama de steluta nu ar putea sa-mi trimita rochii de gravi..eu eram cea mai mare si " bune facuta " [grasa] [grasa] [:-)))] ..eventual din rochiile mele..tu sau delia va-ti face 2 buc din una [:-)))]

 

 

dar ce s-a intamplat asa de rau te-ai simtit ..? bine ca a trecut si va-ti simtit bine la balaceala...

 

noi tot cu 6 dinti , nimic nou sub soare...si nici nu par a iesi altii...oare pana la majorat ii schimba ilinca mea dentitia [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Olimp- m-a durut ingrozitor capul... nu-mi trecea cu nimik, la un moment dat m-a apucat panica sa nu mi-i se intample ceva mai grav... am gasit un medicament ce-l luasem cred ca acum vre-o 6 ani pt nevralgii, deci expirat dar care m-a ajutat si am reusit sa tin capul pe pat macar.

legat de rochite... au mascat sarcina fff bine, bine eu nu am ajuns la termen... dar nici un vecin nu a stiut ca sunt gravida... asa ca vecina de deasupra mea chiar se gandea ca am infiat-o pe M :)) noroc ca am filmulete cu M miscand in burtica caci cine stie ce mai poate afla 

In sarcina cu M am avut greturi sau mai bine zis probleme dupa 4 luni... asa ca dupa nastere am avut 40kg... aratam oribil... acum am 48 :)

 

Pe M tare mult timp au chinuit-o ultimii dinti, bine imi pare ca au spart caci mult a suferit.

Pt ziua Mariei am rezervat un spatiu la iarba verde, o terasa cu loc unde sa stai si daca ploua, apa si gratar aproape. Ramane sa ne mai ocupam de tort.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am inteles...eu nu m-am lovit niciodata de dureri de cap , dar cred ca sunt ingrozitoaare , rar ma doar dar nu le suport chear daca sunt de intensitate mica...daca as avea durere ca tine nici nu as avea medicamente in casa..

 

40 kg [fal] [fal] [fal] [fal] [fal] ..cred ca nici in clasa 5 nu eram asa de subtirica [:-)))]

 

ce sa zic distractie faina ..la petrecerea printesei !..m-am uitat pe lista nu te-am vazut sau nu vad bine ? cand e ziua Mariei ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello

Ieri am dormit cu Lori si am lenevit. Am fost pe afara.

Acu de dimineata am fost sa iau cadou pt copilul unei prietene, face un an in 11 si ii tine ziua in 1. Noi o tinem exact in 2 si la ora la care s a nascut taiem motul, adica 12:50.

 

Cataliba eu zic ca durerea e pe baza nervoasa, faptul ca esti cu gandul la M. Mai e putin si o aduceti. Ce ai luat din Tesco? Apropo, se deschide Tesco in Tm ;)

 

Olimp te tot legi de greutatea ta, dar sa stii ca erau bine impartite kilele ca nu se vedeau. Unde mai pyi ca esti ibalta pe langa noi :)

 

Mi a adormit copilul, nu sriu ce sa fac mai intai prin casa.

 

Sa avem o saptamana usoara, mai ales fetele cu serviciu. Mess sa ai o sapt cat mai odihnitoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu tot pe branza cu rosii..de-mi iese pe nas..+ budinca la pahar.., sa treiasac pepenele rosu si branza [:-)))] [batcap]

 

delia distractie placuta ... [flo2]

 

fetelor pe care va interesaza , klorane , la farmaciile hepl net,,pana la sf lunii , au klorane bebe gel de corp si cap 500 ml la 50 ron...eu i-am luai piticei..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cata ..am reluat toate medicamentele din sarcina cu ilinca , eu sunt cu tormbofilie si pe langa vitamine , mg , fe si ac folic fac si injectiile zilnice , ma rog la DD sa fie bine..

 

eu tind sa cred ca si sarcina aceasta este fetita...acum sunt curioasa .. [:-)))] [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, s a trezit piticul. Am spalat pe jos (ieri a aspurat sotul), am intins rufe si pus altwle in dulap. Am mancat si gata, au trecut 2 ore.... le am facut toate pe ince si f incet sa nu se trezeasca, intre timp mai am shshait ca ridica capyl....pffff

 

Olimp numai sa fiti voi bine, fata, baiat indif. Sa stii ca sunt putin invidioasa pe tine si pe faptul ca ai ajutor :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...