Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

buna seara fetelor [flo2] [flo2] [flo2]

 

am fost la eco , avem una bucatica inimioara bataioasa [il] [il] [il] [il] [il]  totul este ok si in grafic pana acum , ne rugam la DD sa fie bine in continuare

 

mess toate se aduna pe capul tau...ce pacate ai darguta ? [:-)))] [soricel] ..glumesc sti ?

pai eu i-as spune soacrei verde-n fata care este parerea mea exact cum ne-ai spus si noua..exemplul cu salamaul , si daca nu-i place salamul..merge si painea goala..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata

 

Olimp- felicitari si DD sa fie cu voi! Ma bucur mult, mult pt ca totul este in regula!

Maria- bafta in ce decizie iei cu job-ul. Sa stii ca si M este micuta, de ex fata de Irina.... dar asta este , probabil vor recupera.

Oxi- ce bine ca lui Sebi ii place sa stea cu bona.

 

Noi o vom adduce saptamana viitoare pe M si vom vedea cum vom sta cu ea... nu va fi usor. Mi-am adus aminte ca pe langa controlul de la pneumologie tb sa-I fac si control la ochi(ultima data mi-a spus dotorita sa revenim cand va avea 1 an). daca tot am vb de ochi... minune mare C este in regula cu ochii, ne bucuram mult si el si eu si sotul.

 

Mess- chiar nu stiu ce sa-ti spun sa te intaresc... idea este ca si eu in curand voi avea cam aceeasi dilema, ce voi face cu M, la sat cu siguranta nu o mai las si pt cresa tb sa mai astept!

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

 

Olimp sunt f fericita pt rezultatele analizelor.

 

Lori nu stiu cum e comparativ cu stelutele, are 80 cm. Olimp cat are Ilinca?

 

Noi am fost la plimbare in sling. Lui Lori ii place , se uita si prinde stropii de ploaie :D . Iubeste ploaia ca si ma sa :)

 

Azi fac burek cu branza sarata ;)

 

Sa avem o zi minunata

 

PS Cata am reusit sa mi fac manechiura :D.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ola!  tot la munca. dar macar azi e zi de salar. si maine e vineri.

"Cantecul" meu cu soacra nu se termina, acuma a devenit f insistenta s ao intarc pana pleaca ea ca ea ma "ajuta"  ... Nu ca nu as vrea sa fie intarcata ... dar nu cu urlete si plans zile intregi...  Mi-am dorit sa se intample si la mine minunea sa se intarce singura, oricum nu ii dau decat cand cere si intai incerc sa ii distrag atentia, dar seara la culcare si noaptea nu am ce-i face.

Tot sper sa mai creasca, sa intelaga mai multe, mi s epare acum cea mai rea perioada. ori o intarcam la 3 luni daca stiam sau de acuma merg inainte inca cateva luni ...

Nu inteleg insistenta ei, ce are de castigat, offff

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...