Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata

Delia- deschide usa caci vin cu sotul la masa :))))))))

No... ce sa spun, cand spui cate gatesti imi vine sa nu mai deschid gura! Va asteptam in 16.

 

Mess- eu stiam ca nemtii spun ca nu este bine sa-ti aniversezi ziua mai repede. cel putin o data l-am aniversat mai repede cu colegii pe C... dar nu m-a marcat vre-o experienta.

Cat despre soacra... este o 'adevarata soacra'. Am noroc caci in general cand stau 'cu soacra' gateste ea... ea gateste fff bine si nici ei nu-I place cum gatesc, tot timpul subliniaza faptul ca eu vreau sa slabesc sau sa ma mentin si gatesc dietetic.

 

Salutari la toata lumea si o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata..iar cu greturi..

 

mess eu asa as scutura-o pe socrela ta..de fulgi de tot si sa-si faca paine unsa cu ce a vrea ea ..daca bunatatile tale nu sunt bune , eu sincer peste ceapa nici nu pun apa..imi place gustul de ceapa in mancare ..din punctul meu de vedere ea da savoare...

 

soacra mea nu carteste , la ce gura am ..nu isi permite..sunt directa dar nu jignesc..si-a invata locul , dar am un mare avantaj ..sotul , a incercat si ea cateva comentarii in trecut..dar sotul a pus-o la punc  i-a spus ce eu sotia lui si eu sunt pe primul loc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata.

bine ca venira greturile Olimp, bebe e bine, miscoreste acolo la cald :)  Imi aduc aminte eco de la 10 sapt, cand am vazut ce tumbe facea si ce miscare era acolo :)

 

Delia , cam naspa o sa fie de nora ta, ca L o sa fie invatat cu super-mancari. la mine barbatul e multumit ca nu e invatat cu mai bun :)   Soacra e nemultumita din obisnuinta :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp- deci sa sarbatorim greturile cu un fresh de fructe

 

Ma gandesc ca eu sunt exceptia de la regula... soacra gateste mult mai bine si mai diversificat ca mine si cu toate astea sotul mananca ce-I dau si fara comentarii...

 

in alta ordine de idei, mi-am cumparat vre-o 2 fustite si am renuntat la rochiile de gravida si toti colegii se mira cat de slaba sunt [:-)))]  [:-)))] [:-)))]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...