Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

salutare!

Mess, tu cu mancatul si schimbatul tau pierzi cate o ora seara? Pai stai ca te rezolv. Nu mai mananci si atunci slabesti , si cat iti poate lua schimbatul? 5 minute? sau stai si tu la palat si drumul pana la garderoba iti ia 1/2 h? [:-)))]

 

Mie imi place sa sarbatoresc ziua atunci cand e! Ca e luni, miercuri, nu conteaza. Cine vrea sa fie alaturi de noi, vine!

 

Eu am dat-o pe torturi! Tot la 2, 3 zile fac cate un tort. Acum am facut unul de orez cu lapte. O nebunie...pt copii e perfect.

 

 

post-91531-0-75631900-1407315747_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mersi fetelor..dar mi-au trecut greturile repede azi si iar ma cuprind nelinistile. [soricel] ..oricum pana la eco nu ma linistesc eu cu toate gandurile..

 

cata..asa si trebuie eu nici acum mu-mi vine sa mai iau rochiile cu , care umblam cand eram gravi cu ilinca..dar cat de curand va trebui sa apelez la garderoba ...incep sa ma rotunjesc pe la burtica..deja [batcap]

 

paula..hmmm ce bine arata tortul..iam -iam..

 

mess sper si eu la eco din 19 sa vad un/o saltareata

 

oxi, delia , mocanita [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu chiar o ora Paula, dar na undeva la jumatate tot imi ia. 5 minute la baie, 5 minute schimbat, 5 minute uitat in frigider, 5 minute inhatat ceva ... si printre Emma in brate, pus Emma jos, luat Emma iar ... 

Nu pot sa nu mananc nimic ca am si o prostie de boala la stomac , ma doare f rau daca roade in gol  (deci cam la 2-3 ore tb s aii arunc ceva, ca la copii mici :(  Daca fac cura cu infometare stau in doua de durere de stomac)

 

Asta cu cine vrea sa vina de ziua mea sa vina nu e chiar corect. ca si mie daca imi zice cineva acuma sa ma duc la el dupa munca , termin seara la 6, aici faci o ora pana oriunde. as ajunge la 7, copil suparat, obosit ... Nu tin la nimeni dupa principiul asta ca nu m-as duce la ziua nimanui in timpul spatamanii...

 

Oricum eu imi iau luni zi libera sa fiu cu ea :) Dar la barbat e neplatita ziua libera, si nu isi ia decat la urgenta. Asa ca sarbatorim doar noi doua  fix de ziua ei.

Vroiam un gratar in week-end , dar arata ca ploua in ambele week-enduri la meteo...   (la mine is in jur de 20 de grade, asa ca sa stiti)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata..

 

 

delia cand ma trezesc dimineata asa cam -1 2ore mi-e grata apoi  dispare si se reia starea seara..

 

bine arata prepelita .. [soricel]

nu stiu ce sa mai mananc mi-i s-a acrit de rosii cu telemea , de la mancare gatita nu-i rau , de la salate cu cepata la fel..of fructe merg marele de vara acre si sticloase [il]

 

mess..vom fi cu gandul la emma de ziua ei ! [balo] [balo] [balo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...