Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

Neata!

Tortul meu nu are oua. Doar lapte, orez, fructe, frisca si gelatina si cocos. De aceea am zis ca e perfect pt copii.

Stai ca va pun reteta .

Mess, am inteles. Dar tot mi se pare mult [:-)))] . Dar cred ca e din cauza ca ai ajutoare, ca daca nu aveai, sa vezi cum le faceai si tu pe toate la foc automat.

Sa stii ca mai am si eu o prietena care e tot ca si tine. Cu pb la stomac si tot asa tb sa manance si ea. Si la stres face chiar urat/

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Paula sarumana pt reteta.

 

Olimp greturile mele asa au incelut sa treaca, se limitau dimineata si seara iar din sapt 9-10 nu mai aveam nimuc, incepusem cu alte bube, dezlipiri de placente etc. Le sti. Astea erau problemele mele. Ideea e ca eu cred ca incep sa ti treaca si intri si tu in normal cu mancarea ;)

 

Sa vad azi vum ma incart sa fac tortul Paulei. Painea e deja la dosput, pe foc sunt la fiert cartofi pt galuste cu piersici ca n am prune :))) si lui L as vrea s i fac somon. Deci printre astea tre sa var tortul :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] [:-)))] [:-)))] ..paula cu tortul tau [:-)))]

 

delia sper sa-mi treaca si mie greturile , ca nu-mi place starea..dar face bine la psihic.

[soricel]

 

mi-e ciuda de mor ca nu suport ceapa , nici mirosul pe mana cum imi ramane de la mancarea gatita nu il suport..vai si ce-mi mai placea ceapa...

 

maria cum e V si-a mai dat drumul la plimbare in picioruse ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, fac tortul asta sambata. (oare am orez ?)

Pt duminica tb sa ma duc sa cumpar un tort, dar n-am timp nici sa dau comanda. iau ce gasesc , de poza sa fie :D

Am tot zis ca fac eu cu manuta mea, dar imi ia jumate de zi si nu stie bulina inca sa aprecieze. O sa-i fac eu cu manuta mea la 3-4 ani incolo ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, fac tortul asta sambata. (oare am orez ?)

Pt duminica tb sa ma duc sa cumpar un tort, dar n-am timp nici sa dau comanda. iau ce gasesc , de poza sa fie :D

Am tot zis ca fac eu cu manuta mea, dar imi ia jumate de zi si nu stie bulina inca sa aprecieze. O sa-i fac eu cu manuta mea la 3-4 ani incolo ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce il faceti pe asta va mai 2. unul e preferatul meu si celalat preferatul lui Cosmin. Si cereti-ma ca daca il fac eu, il faceti oricare dintre voi.

Prefer sa fac eu dulce, decat sa mai cumpar. Si Raul asa s-a obisnuit ca aseara mi-a zis ca nu mai avem tort in frigider si el nu are ce manca

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...