Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mess, eu mananc seara timp de 15 min. In timpul asta sta al meu cu Sebi.

 

Noi trecem printr-o etapa in care e tare mamos, dc sunt eu in preajma, doar la mine trage. Placerea lui e sa ma ia de deget si sa ne plimbam. Ne oprim la stalpi si banci sa ne jucam cucubau sau sa dansam, iar eu profit de fiecare moment [pk]

 

In weekend ne petrecem, taiem motul. Am dat comanda de tort cu niste animalute, sper sa iasa frumos. La adulti dam pizza, nu am chef de mai mult

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paula..nu-i plange de mila [:-)))]   e o jmechera si o prapadita de numai , i-am facut mancarea preferata cera in mod normal o sufla ..dat stiu eu ce pitici avea..zic avea ca acum doarme dusa , poate ii era prea somn si-i era lene sa pape..vedem cand se scoala , si stai linistica ce stiu ca nu-i place nu o fortez..ca-si face greata si nu rezolv nimic [soricel]

 

oxigen..ilinca s-a intarcat singura..nu stiu poate laptele sa aiba alt gust acum ca sunt garvi , nu stiu dar a inceput singura ca seara sa nu mai vrea sanul , la inceput il lua putin , abea tragea , apoi doar il tinea in gura , acum nu mai vrea rade cand il vede..si gata totul e ok fara scandal...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi vine sa cred iar enterocolita , parca abia ati scapat de ea , dupa ce ati venit de la mare..sper sa fie doar o alarma falsa , ilinca nu a facut enterocolita..dupa ce am vaccinat-o cu rotarix..nu am avut nici o problema cu ea , acum nu stiu daca de la vaccin sa fie asa sau pur si simplu nu am intrat in contact cu virusul..

 

la noi daca nu papa , ori ies ceva dinti noi , dar de mai bine de 2 luni nu se vede nimic modificat la gingiute sau este constipata ( constipata ma refer 1 sacun/zi , ea are cam 2/3 pe zi asta cand inca sugea ) acum ca nu mai suge parca s-au mai solidificat si scaunele

 

apropo si luca parca s-a auntointarcat , accepta lapte de alt gen , ce-i dai , eu iaurt , branzica caci alt gen de lapte nici moarta nu vrea , lichide doar apa bea...nici sucuri nu vrea

 

iaurt de care ii dati ? ma refer natur ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E enterocolita sigur, ca prin jurul nostru avem doar perosane care fac kk moale :D.

Nu ii dau nici un fel de lapte sa-l bea. Si in ultimul timp cu enterocolitele, doar iaurt a primit. Eu ii iau din Auchan, din alea bio sau eco.

Pediatra mi-a zis clar, ca daca nu vrea LP sa nu ii dau lapte de vaca.

Bea si el apa, sucuri nu ii dau eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...