Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

asa fac si eu,..ii dau iaurt , chear am sa merg la auchan sa vad care e iaurtul respectiv , sa vad daca vrea piticania , deci nu e sigura steluta care nu bea sucuri...sa traiasa apa..are timp toata viata sa bea sucuri..daca va dorii..

 

sper sa fie o forma usoara de enterocolita..sa intelg ca sunt vreluri kk-oase pe la voi [:-)))] ..rasu-plansu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

aoleo, Oxi, mananci 15 min .... valeu daca te prinde Paula ca pierzi atata timp  :)

 

Eu is mofturoasa la mancare, si nu pricep principiul " sa nu vad mofturi la mancare" ...  cat timp eu aleg (din ce este) ce am chef, aleg la supermarket, aleg la amiza sandvisul ... si sigur nu mi-ar place sa imi ia altcineva mancarea si sa ma oblige sa o mananc ca daca nu nu vad altceva.

 

aici recomanda astia lapte de vaca de la un an, oricum Emma nu accepta decat apa, orice altceva ii dau sa bea e cah 

Si de auto-intarcat nu se prevede repede

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp merge bine V acum doar ca apuca viteza

Paula sa va ocoleasca enterocolita,sa fie doar alarma falsa,

eu daca am treaba in max 5 minute am terminat de mancat,la lucru am invatat sa mananc repede pt ca nu sti niciodata canf isi da careva ochii peste cap si nu mai apuci sa mananci pana seara cand ajungi acasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi prezent la enterocolita, deocamdata doar Toma, n-a mers ieri si azi la gradi...Sper din tot sufeltul sa n-o imparta si pe asta cu sor-sa...

Si eu mananc de seara cu Maria in brate. Noi, ca Paula, ne-am cam impartit copiii, in ceea ce priveste atributiile de seara- mancare, baie, culcat. Eu sunt cu Maria, cum altfel ? :))

Intre 17 si 20 sunt cu amandoi si nu-mi iese zen-ul in fiecare zi, da ma straduiesc. Dar asta cu mancatul cu copilul in brate o stiu de la Toma, atunci luam ambele mese/zi asa, ca atatea apucam...acum doar pe cea de seara, ca ziua ma ajuta mult bona si faptul ca Toma e juma' de zi la gradi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.manuka.ro/pagini-statice/Ce-este-mierea-de--Manuka/8

 

Priviti ce am gasit pt imunitate, dar sa vedeti ce preturi..... :|

 

Multa sanatate copiilor Mocanita si Paula.

 

Mie nu mi a mers DC ul azi. Cate le am zis in gand astora!!!!

 

Ieri i am facut lui Lori burgeri de somon. A mancat unul si celalalt il papa azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...