Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

Salutari si de la noi!

 

Cata, sa fie bine si ma bucur ca o ai pe M langa tine!

 

Mocanita, sport la treaba, ca sa zic asa

 

La noi a fost haos cu petrecerea, prea multi bunici. Nu pot sa zic ca mi-a placut, dar asta a fost si alta nu mai e. Sebi a fost bine si asta e important. Acum caut ceva reteta de o prajitura pt el sa isi bage mainile in ea vineri.

 

Sunt la birou, astept sa vina ora 5 sa plec acasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu azi am venit numai 1/2 zi la munca. dupa-amiaza ma duc acasa sa fiu cu printesa :)

 

Noi ne-am serbat un pic ieri, ne-a speriat ploaia cativa invitati si au amanat pt week-endul viitor. Asa ca mai serbam si atuni odata.

Pana la urma s-a oprit si ploaia si am facut gratar, am papat tort (cu mainile pana la coate in el :D). a primit jucarii noi, lume noua in vizita, a fost f incatntata bubulina.

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani EMMA [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata] sa cresti mare , sanatoasa si voioasa !

 

 

salutare si de la noi...

 

cata scumpica de M , ce dor i-a fost de tine , [flo]  , dar va ca aveti un aresenal intreg de dintisori in gurita...si canini waw..ce bogati sunteti !..noi nimic nou..6 buc 2 sus si 4 jod..

 

mocanita ..bafta ,ulta la munca..cu sigurata M a simtie ea ca nu te vede o buna bucata din zi..

 

eu..binisor , cu greturi si taman acum mi-a picat o plomba...mi-e o ciuda [smulgpar] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mess, sunteti tare frumosi toti, sa va traiasca Emma, sa fie sanatoasa si vesela  [flo2]

 

Delia, ma omori cu zile :)

 

Am dat si eu comanda acum de un tort cu nuci verzi, am mancat acum ceva timp de la Ana si mi-a placut tare mult, mi-am adus aminte de el acum. Sper sa fie la fel de bun.

 

A fost ok la job, am avut de lucru , nici nu stiu cand s-a facut 6 si am plecat.... Uitasem complet ca avem liber vineri, a fost o super veste :)  Cand am intrat in casa au venit amandoi alergand spre mine :)) DE fapt ea de-a busilea si el alergand, iubitii mei :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata ..mocanita ce emotionant mi-i s-a facut pielea de gaina..of de cand is gravida iar ma apuca sentimentalismele..mai si una doua lacrimi [:)]

 

fetelor suna tare bine ..ma refer la torturile facute sau comandata.. [flo2]

 

la cluj e tare clad iar eu mor de caldura..vreau ploaie [ventilator] [ventilator] [ventilator] [pl] [pl] [pl]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...