Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

maria si ilinca este innebunita dupa apa, este ca o rata , de fiecare data plange cand o scot din vana ....cred ca ar fi in stare sa stea cu orele..se pune pe burta in apa , isi baga capul sub apa, binenetels ca o supraveghez , nu plange cad o spal pe cap....dar cand trebuie sa iesim din vana este tragedie.. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Maria! sa fii sanatoasa si sa ai o viata plina de bucurii!

 

salutatre, si M a mea se murdareste cand mananca, lui C nu-I placea sa fie murdar si imediat imi cerea sa il spal. si hainele mele sunt murdare in general la umeri, acolo unde se sterge M la gura, sau unde mai regurgiteaza cate ceva.

Delia-cum ai facut vinetele la gratar?

Olimp- ce sa spun sunt ff mandra de copiii mei, ii iubesc, ii iubesc si ii iubesc... apropo de haine, lui C ii statea fff bine imbracat in tricouri/plovere rosii, galbene, portocalii si pe M o prinde ff bine culoarea albastra pt ca ii pune in evidenta ochii. Ieri o vecina cu o fetita de aproape 4 ani imi plangea de mila ca 'ai luat-o de la capat'... eu m-am cam bocat nu ma asteptam sa puna in evidenta numai 'greutatile' ... I-am spus ca nu-mi este greu caci fac totul din iubire chiar imi face placere sa ma plimb cu M (M mergea singura si eu o pazeam sa nu cada pe ciment).

 

Oxi- cu siguranta se poate trai fara zahar cu apa [:-)))]  [:-)))] [:-)))]  speram doar sa-si bage M mana in tort. si taica-su exact la asta s-a gandit daca va baga mina in tort! 

Maria- suna fff delicious tortul comandat

 

o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...