Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani stelute frumoase de iul-aug 2013! (32)


Recommended Posts

maria sa pui poza cu tortul !..

 

eu nu m-as duce la munca , asa servici stresant aveam..zic aveam va nu cred ca ma mai primesc inapoi acum daca voi anunta ca mai vine un bb.. [:-)))] ..la privat nu te iarta.. [:-)))] dar bb-ii mei sunt mai importanti [soricel]

 

ilinca nu vrea mamaliga sub nici o forma.. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

cata..

 

blat de pansispan sti sa-l faci , daca iti este lene piscoturi

fructe de padure , sau capsuni sau piersici ce vrei

cumperi fructele le pui cu zahar ( cantitata dupa gust si fructe si zahar)..si le dai un clocot sa lase zeama

2 iaurturi mari cu fructe daca faci cu piersici iei iaurt de piersici , daca de fructe de padure ..etc

1/2 frisca

1 gelatina 1 intaritor frisca

 

bati frisca , pui intaritorul , gelatina o dizolvi in apa calda si cand este cremoasa o adugi la frisca + iaurturile...+ fructele stoarse

 

blatul il insiropezi cu sucul de la fructe sau piscoturile..apoi adugi crema in starturi cum vrei , bagi la figider sa se intaresca e racorior de vara..ca sa fii sigura ca sta pune 2 gelatine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si de la noi

am ajuns duminica, a fost tare frumos dar doar 1 saptamana e tare putin. am spalat o tone de rufe si am impachetat iar ca am fost 2 zile in delegatie. am ajuns aseara si m-au intampinat cei mici cu chiote si Sami cu primii pasi singurel. [il] Inca nu se risca sa plece singur dar daca il trimitem de la unul la altul pleaca.

acum 1 saptamana sunt acasa. astazi avem verificarea de 1 an la pediatru, maine pleaca Clara cu tati cu cortul peste week-end cu un prieten si baietelul lui (e cadoul taticilor ptr inceput de scoala), luni incepe Sami gradinita, Clara intra la after school si joi e prima zi oficiala de scoala.

am de organizat si pregatit, mai trebuie sa ajung si eu pe la controale la tiroida si la ginecolog, o sa fie agitatie mare.

am citit pe diagonala si din cat am inteles toata lumea e bine. Felicit din toata inima si stelutele carora le-am ratat ziua si pup mamicile.

Olimp ma bucur ca la voi merge totul bine, La Multi Ani si tie.

 

va pup, ma apuc sa imbrac cei 2 agitati sa plecam spre pediatru.

 

mi-am amintit...Mocanita ma bucur ca ai inceput bine serviciul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a da si Sami se incadreaza la echipa porcusorilor cand mananca. isi pune mancare si in par si daca nu l-as lua sa il spal ar sta bine mersi toata ziua asa. dar inca nu bea din pahar. am o canuta cu cioc, cu aia se descurca. acum exersam mai des si cu paharul dar prefera sa se joace cu el si sa si-l toarne in cap asa cum face cu Clara la baie. [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

Monicaa ce program incarcat ai.

Catalina nici L nu are tort pt un an de la mine si nici nu i fac. Si a varat mainile lyna de luna in torturile lunare:))))

Nici eu nu m as duce la lucru si nici nu m ar primi, dar nici eu nu i vreau :)))

 

La multi ani Mariucaaaaa :-* ♡♡♡ ☆☆☆☆★★★★★★★♧♧♧♧♧♧♧

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...